Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% (diclofenac) Gel
100g
Gratis je bestelling afhalen in meer dan 850 winkels, altijd een winkel in de buurt
Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, altijd een winkel in de buurt. Meer informatie
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten
Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie
Product Informatie
Product Informatie
Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% (diclofenac) Gel is een ontstekingsremmende gel voor de lokale verlichting van milde tot matige gewrichtspijn veroorzaakt door verergering van artrose in knieën en vingers.
Voltaren Emulgel Extra Sterk bevat een extra sterke concentratie (2,32%) diclofenac, een niet-steroïdale ontstekingsremmer (NSAID). Diclofenac werkt pijnstillend en ontstekingsremmend in de bron.
Hoe gebruik je Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% (diclofenac) Gel?
De pijnverlichting van Voltaren Emulgel bouwt zich geleidelijk op tijdens de eerste week van de behandeling. Breng de gel één keer per 12 uur aan op de te behandelen plek. Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% heeft een makkelijk te openen dop die in één klik opent.
Voltaren Emulgel 2,32% (diclofenac diethylammononium) is een geneesmiddel. Voltaren niet gebruiken tijdens het laatste trimester van de zwangerschap. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Bewaarcondities
Voor dit geneesmiddel zijn er geen speciale bewaarcondities.
Veiligheidswaarschuwing
Gebruik Voltaren Emulgel Extra Sterk 2,32% Gel niet als je ooit een allergische reactie gehad hebt op diclofenac, of andere medicijnen om pijn, koorts of ontstekingen te behandelen, zoals ibuprofen of acetylsalicylzuur (een middel dat ook gebruikt wordt om bloedklontering tegen te gaan). Als je niet zeker bent, vraag het aan je arts of apotheker.
Symptomen van een allergische reactie voor deze medicijnen kunnen zijn: aanvalsgewijs optredende benauwdheid door kramp van de spieren en zwelling van het slijmvlies van de luchtwegen vaak gepaard gaande met hoesten en het opgeven van slijm, piepen of kortademigheid (astma), huiduitslag met hevige jeuk en vorming van bultjes, gezwollen gezicht of tong, loopneus.
Niet gebruiken tijdens het derde trimester van je zwangerschap.
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
KOAG-nr. 309-0819-3299.
ZINC : CHNL/CHVOLT/0034/19
EAN code:5054563910202
Lees meer
Lees minder
Etiket Informatie
Etiket Informatie
Hoewel we aandacht en aandacht schenken aan de labelinformatie op het internet, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Wij aanvaarden hiervoor geen aansprakelijkheid. Lees altijd de etiketinformatie over het product dat je thuis ontvangt.
Ingredienten
Ingredientendeclaratie
Hulpstoffen: Carbomeer – macrogolcetostearylether – cocoylcaprylocapraat – diethylamine – isopropylalcohol – propyleenglycol – vloeibare paraffine – parfum Cream 45 (bevattende benzylbenzoaat) – gezuiverd water.
Belangrijk
Verplichte algemene verme
Voor gebruik de bijsluiter lezen. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.
Doseringrestrictie
4 maal per dag aanbrengen op de te behandelen zone gedurende maximaal 3 weken.
Samenstelling
1 g bevat 11,6 mg diclofenac diethylammonium.
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
transdermaal gebruik Bewaren beneden 30°C
Contactinformatie
Contactnaam
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare
Communicatieadres
Postbus 757, 3700 AT Zeist
Contact type
Consumentenservice
Lees meer
Lees minder
Welkom op kruidvat.nl
Op kruidvat.nl kun je enkel bestellen binnen Nederland