WinkelsKlantenservice
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen
Advies online drogist

Over dit product

Informatie van jouw drogist

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Toelichting gebruik
Gebruiksinstructies

met puntzijde voorop anaal inbrengen, bevochtigen zetpil bevordert inglijden, 6 uur tussenpozen aanhouden. Dosering en maximale dagdosering is niet alleen afhankelijk van leeftijd, maar ook van lichaamsgewicht. Zie bijsluiter voor het juiste doseeradvies. Bij geen verbetering van de klacht niet langer gebruiken dan 5 dagen bij pijn en bij koorts niet langer dan 3 dagen, zonder overleg met arts.

Risicowaarschuwing

#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.

Maximale Dagdosering

2-3, afhankelijk leeftijd

Raadpleeg uw huisarts bij

#Kinderen jonger dan 3 maanden met koorts.
#Kinderen tot 4 jaar die waarbij de pijn of koorts na 2 dagen nog niet over is.
#Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Download de bijsluiter Op thuisarts.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Advies online drogist
Wil je persoonlijk advies?

Bij Kruidvat vinden we het belangrijk dat je jouw zelfzorg producten op een verantwoorde manier gebruikt. Heb je vragen of twijfel je of dit het zelfzorg product voor jou is? Krijg advies via onze online drogist over het gebruik van zelfzorggeneesmiddelen en medische hulpmiddelen. Let op: lees altijd voor gebruik de bijsluiter of gebruiksaanwijzing. Daarnaast is het advies vanuit je (huis)arts of apotheek altijd leidend.

Advies online drogist

De online drogist is zo ontworpen dat je privacy altijd goed beschermd blijft. Kruidvat slaat via de online drogist geen gegevens van jouw gezondheid op.

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-) drogisten op telefoonnummer 0318 798 000 (tegen lokaal tarief). Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur. Op zon- en feestdagen gesloten. Onze livechat is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur. Weekenden en feestdagen gesloten. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van geneesmiddelen wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Gecertificeerde winkels en webshops met de Groene Plus doen er alles aan om hun klanten juist en deskundig te adviseren over zelfzorggeneesmiddelen. Het kan altijd gebeuren dat je een klacht hebt over onze advisering. Wij horen dat graag om onze service te verbeteren, , neem dan contact op met onze klantenservice. We helpen je graag!

Logo online aanbieder medicijnenDrogistenkeurmerk Zelfzorg Online 2026

Productinformatie

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen bevatten paracetamol en kun je al gebruiken voor je kindje vanaf 3 maanden bij pijn, koorts of pijn na inenting. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.

De Sinaspril paracetamol 120mg zetpil is een kinderparacetamol speciaal ontwikkeld om koorts en pijn te verlichten bij kinderen vanaf 3 maanden oud.

Over Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen:
• Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en koorts en pijn na inenting
• Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar

Hoe gebruik je Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen?
Voor rectaal gebruik

Sinaspril de eerste hulp bij kinderkwaaltjes.

RVG: AV 127860=22875

EAN code 5541516

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke naam

  • Wettelijke benaming

    Geneesmiddel

Ingredienten

  • Ingredientendeclaratie

    Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen bevatten per zetpil 120 mg paracetamol

Belangrijk

  • Aanbevolen dosering

    1 zetpil per keer

  • Toedieningsvorm

    Zetpil

  • Verplichte algemene vermelding

    Lees voor gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

  • Samenstelling

    Sinaspril Paracetamol 120 mg zetpillen bevatten per zetpil 120 mg paracetamol

  • Gebruikersbeperkingen

    U bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van de bijsluiter.

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    Gebruiksaanwijzging: voor rectaal gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor kinderen van 3 maanden tot 1 jaar (5,5 kg - 10 kg). Per keer 1 zetpil met een maximale aantal doses van 2 tot 3 zetpillen per dag. Dit is een geneesmiddel.

  • Gebruikers- en bewaarinstructies voor consumenten

    Lees voor gebruik de bijsluiter

Contactinformatie

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    Vemedia Manufacturing B.V.

  • Communicatieadres

    Verrijn Stuartweg 60, 1112 AX Diemen

  • Type communicatiekanaal

    E-mail

  • Contact type

    Consumentenservice

  • Communicatiekanaalgegevens

    productnl@cooperconsumerhealth.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Geneesmiddel - 10 stuks
EAN code 5541516
   
   
 
5541516
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen
Sinaspril Paracetamol 120mg Zetpillen

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huisGratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo