Actie Beauty Verzorging Baby & Kind Gezond & Intiem Foto Huis & Schoonmaak Fashion Elektronica & Media Speelgoed Kruidvat merk Tickets Gratis verzenden Inspiratie Klantenservice Winkels
Bekijk winkelmand
Saridon Tabletten 20 stuks 30184 30184 Saridon /medias/prd-front-30184-1-600x600?context=bWFzdGVyfHByZC1pbWFnZXN8MjYzNzh8aW1hZ2UvanBlZ3xoZWUvaDdiLzkwMjQyODA5MjAwOTQvcHJkLWZyb250LTMwMTg0LTFfNjAweDYwMHwzNzYyMGJjNDg4ZTdiZDZkOWZiMTE2YmNhNDEwOWE3NmQ2NGMyZmI5MTUwYmZjZDFhNTA0MDIzNDVjMWY2Yzg2 3.55 EUR Kruidvat http://schema.org/InStock

Saridon Tabletten

20 stuks

3
.
55
Op voorraad. Momenteel online niet op voorraad.

Gratis je bestelling afhalen in meer dan 850 winkels, altijd een winkel in de buurt

Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, altijd een winkel in de buurt. Meer informatie

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten

Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie

Product Informatie

Product Informatie

Saridon helpt snel bij stevige hoofdpijn.

• Werkt snel en effectief
• Voor verlichting van stevige hoofdpijn
• Ook voor verlichting van onder andere zenuwpijn, kiespijn, spierpijn, spit en bij griep en verkoudheid

Eén tablet Saridon bevat de werkzame bestanddelen paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg en coffeïne 50 mg.

RVG-UAD 3780

Toepassingsvorm
tablet

EAN code:8711543000052,8713091022272

Lees meer

Lees minder

Medische Informatie

Medische Informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Te gebruiken bij

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Dosering
1-2 tabletten per keer

Maximale dosering
6 tabletten

Leeftijd
volwassenen

Gebruiksadvies
4 uur tussenpozen aanhouden, innemen met ruime hoeveelheid water

Contra-indicatie
Overgevoelig voor pyrazolinon derivaten, afwijkingen bloedbeeld.

Gebruik tijdens zwangerschap
Overleg arts

Gebruik tijdens borstvoeding
Nee

Niet te gebruiken bij

Lever-/nierfunctiestoornissen. Schadelijk bij overmatig alcoholgebruik. Niet langer dan 14 dagen gebruiken.

Risicowaarschuwing

Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Actief bestanddeel

Bevat 250 mg paracetamol, 150 mg propyfenazon en 50 mg coffeïne per tablet.

Raadpleeg uw huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Download de bijsluiter

Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 000. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.

Lees meer

Lees minder

Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op: Bij het ophalen en laten bezorgen van geneesmiddelen geldt een legitimatieplicht.

Wil je meer informatie over dit geneesmiddel?