WinkelsKlantenservice
Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten
Advies online drogist

Over dit product

Informatie van jouw drogist

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Toelichting gebruik
Gebruiksinstructies

opzuigen of oplossen in half glas water, niet op kauwen, 4 uur tussenpozen aanhouden

Risicowaarschuwing

#Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
#Dit geneesmiddel geeft risico op hoofdpijn bij lang gebruik tegen hoofdpijn. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.

Maximale Dagdosering

3-6, afhankelijk leeftijd

Raadpleeg uw huisarts bij

#Mensen waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.
#Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
#Kinderen ouder dan 4 jaar waarbij de pijn of koorts na 5 dagen nog niet over is.

Download de bijsluiter Op thuisarts.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Advies online drogist
Wil je persoonlijk advies?

Bij Kruidvat vinden we het belangrijk dat je jouw zelfzorg producten op een verantwoorde manier gebruikt. Heb je vragen of twijfel je of dit het zelfzorg product voor jou is? Krijg advies via onze online drogist over het gebruik van zelfzorggeneesmiddelen en medische hulpmiddelen. Let op: lees altijd voor gebruik de bijsluiter of gebruiksaanwijzing. Daarnaast is het advies vanuit je (huis)arts of apotheek altijd leidend.

Advies online drogist

De online drogist is zo ontworpen dat je privacy altijd goed beschermd blijft. Kruidvat slaat via de online drogist geen gegevens van jouw gezondheid op.

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-) drogisten op telefoonnummer 0318 798 000 (tegen lokaal tarief). Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur. Op zon- en feestdagen gesloten. Onze livechat is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur. Weekenden en feestdagen gesloten. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van geneesmiddelen wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Gecertificeerde winkels en webshops met de Groene Plus doen er alles aan om hun klanten juist en deskundig te adviseren over zelfzorggeneesmiddelen. Het kan altijd gebeuren dat je een klacht hebt over onze advisering. Wij horen dat graag om onze service te verbeteren, , neem dan contact op met onze klantenservice. We helpen je graag!

Logo online aanbieder medicijnenDrogistenkeurmerk Zelfzorg Online 2026

Productinformatie

Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking. De smelttabletten met bessensmaak zijn ideaal wanneer je regelmatig op pad bent, omdat je geen water nodig hebt bij het gebruik.

Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten verminderen de pijn bij bijvoorbeeld hoofdpijn, rugpijn, kiespijn of menstruatiepijn.

RVG: 28825 AV

EAN code 740237

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke naam

  • Wettelijke benaming

    Geneesmiddel

Ingredienten

  • Ingredientendeclaratie

    Samenstelling: Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Dit product bevat o.a. ook aspartaam (E951) en mannitol (E421).

Belangrijk

  • Verplichte algemene vermelding

    Lees voor gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

  • Samenstelling

    Samenstelling: Elk tablet bevat 500 mg paracetamol. Dit product bevat o.a. ook aspartaam (E951) en mannitol (E421).

  • Aanbevolen dosering

    Lees voor gebruik de bijsluiter.

  • Gebruikersbeperkingen

    Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel of wanneer u of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een bron van fenylalanine) bevat.

  • Toedieningsvorm

    Zuigtablet

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    Gebruik: Roter Smelt Paracetamol 500 mg tablet opzuigen en dus niet kauwen. Het kan zonder water ingenomen worden. Aanbevolen dosering: • Kinderen van 9 tot 12 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 3 tot 4 keer per dag.• Kinderen van 12 tot 15 jaar: 1 tablet (500 mg) per keer. Maximaal 4 tot 6 keer per dag.• Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1 tot 2 tabletten van 500 mg per keer. Maximaal 6 keer per dag.Roter Smelt Paracetaol 500 mg is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.

  • Gebruikers- en bewaarinstructies voor consumenten

    Droog bewaren beneden 25º C.

Contactinformatie

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    Cooper Consumer Health NL BV

  • Communicatieadres

    Verrijn Stuartweg 60, 1112 AX Diemen, Nederland

  • Type communicatiekanaal

    E-mail

  • Contact type

    Consumentenservice

  • Communicatiekanaalgegevens

    productnl@cooperconsumerhealth.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten

Geneesmiddel - 20 stuks
EAN code 740237
   
   
 
740237
Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten
Roter Paracetamol 500mg Smelttabletten

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huisGratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo