Actie Beauty Verzorging Baby & Kind Gezond & Intiem Foto Huis & Schoonmaak Fashion Elektronica & Media Speelgoed Kruidvat merk Tickets Gratis verzenden Inspiratie Klantenservice Winkels
Bekijk winkelmand
Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg Liquid Caps 20 stuks 3279452 3279452 Nurofen /medias/prd-front-3279452-1-600x600?context=bWFzdGVyfHByZC1pbWFnZXN8ODI0Nzh8aW1hZ2UvanBlZ3xoZmIvaDczLzk0MDQxOTE4NjY5MTAvcHJkLWZyb250LTMyNzk0NTItMV82MDB4NjAwfDE5ODBkMDcwZTQwYTM4MzgxNmJjMDE3NDhlM2U3YWQ5NjhhMDM3YzlhM2IwOGIyNjY0MDlkMjE1ZGY3OTFhYjY 6.99 EUR Kruidvat http://schema.org/InStock

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg Liquid Caps

20 stuks

6
.
99
Op voorraad. Momenteel online niet op voorraad.

Gratis je bestelling afhalen in meer dan 850 winkels, altijd een winkel in de buurt

Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, altijd een winkel in de buurt. Meer informatie

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten

Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie

Product Informatie

Product Informatie

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg Liquid Caps werken ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Door de zachte capsules wordt de werkzame stof sneller door je lichaam opgenomen.

Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen geven verlichting van de klachten, omdat ze de reactie van het lichaam op pijn en koorts veranderen.

Nurofen wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van:
• matige tot gemiddelde pijn, zoals hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn
• koorts en pijn bij verkoudheid

Nurofen Fastine Ibuprofen 400mg worden tot twee keer sneller opgenomen dan een gewone 400 mg Ibuprofen tablet.

Waarschuwing:
Niet te gebruiken wanneer je een maagzweer of maagbloeding hebt (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding hebt doorgemaakt), als je een voorgeschiedenis heeft van maag-darmbloeding of - perforatie gerelateerd aan eerdere behandeling met NSAID’s, als de patiënt een adolescent is met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar, als je lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname), tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap, als je snel bloedt of als u met antistollingsmiddelen wordt behandeld.

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

EAN code:5000158105485

Lees meer

Lees minder

Medische Informatie

Medische Informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Te gebruiken bij

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Dosering
1 liquid cap per keer

Maximale dosering
3 liquid caps

Leeftijd
vanaf 12 jaar

Gebruiksadvies
6 uur tussenpozen aanhouden innemen met water, niet kauwen

Contra-indicatie
Overgevoelig voor ponceau 4R (E124). Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap. Ernstige uitdroging. Actieve bloeding of aandoening die lijdt tot een abnormale vorming van bloedcellen. Adolescenten en kinderen met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg.

Gebruik tijdens zwangerschap
Nee

Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd

Niet te gebruiken bij

Intolerantie bepaalde suikers. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen en alcohol. Bij 12-18 jaar of koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken, bij pijn niet langer dan 4 dagen.

Risicowaarschuwing
Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Actief bestanddeel

400 mg ibuprofen

Raadpleeg uw huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Download de bijsluiter

Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 000. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.

Lees meer

Lees minder

Lees voor gebruik de bijsluiter.
Wil je meer informatie over dit geneesmiddel?