Over dit product
Productinformatie
Ontspan met de Kruidvat Musk & Vanilla Geurkaars. De zachte blend van geuren geeft een warme sfeer.
*Nederland: Onafhankelijk onderzoek treetz/Toluna eind 2025 - poynetherlands.com.
Vlaanderen: Onafhankelijk onderzoek treetz/Toluna eind 2025 - poybelgium.com.
EAN code 6111257
EAN code:4894819705524,8720674525044
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
Waarschuwing:Bevat Tetramethyl Acetyloctahydronaph-thalenes, Acetylcedrene, Linalool, (R)-p-mentha-1,8-diene. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden. Buiten het bereik van kinderen houden. Lees zorgvuldig en volg alle instructies. Voorkom lozing in het milieu. Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen. Voer de inhoud/container af in overeenstemming met plaatselijke regelgeving. Bewaar de verpakking voor nadere informatie. Laat een kaars nooit zonder toezicht branden. Controleer de veiligheidssymbolen op deze verpakking. Het niet opvolgen van deze instructies kan leiden tot letsel en / of brandgevaar. Doof de kaars wanneer het abnormal root of de vlam te hoog is. Buiten het bereik van kinderen bewaren. Doof de kaars als deze nog maar 1 centimeter van de bodem verwijderd is. Door de warmteontwikkeling kan het glas kapot springen. Geschatte branduren: 25 uur. Laat kaarsen nooit zonder toezicht branden. Plaats kaarsen nooit op een brandbare ondergrond of in de buurt van brandbare materialen. Brand kaarsen buiten het bereik van kinderen en huisdieren. Gebruik altijd een niet brandbare kandelaar of onderzetter. Het spreekt voor zich dat de kaars stevig moet staan en niet mag omvallen. Plaats brandende kaarsen minimaal 5 centimeter van elkaar. Plaats geen kaarsen in een luchtstroom, zoals bij een raam-of deuropening of op een radiator. Kaarsen die op de tocht staan kunnen gaan walmen en druipen. Ventileer de ruimte na gebruik. Plaats kaarsen niet dichtbij een warmtebron zoals zonlicht, verwarming of open haard. Kaarsen die te dicht bij een warmtebron staan, kunnen gaan druipen. Plaats kaarsen in een rechte positie. Kaarsen die scheef staan, kunnen gaan walmen en druipen. Verwijder het etiket voordat je de kaars aansteekt. Knip voor gebruik de lont af tot 1 cm. Een langere lont kan ervoor zorgen dat de kaars gaat walmen of flakkeren. Blaas de kaars bij voorkeur niet uit. Doof de kaars altijd met een kaarsendover. Dit voorkomt spatten van het warme kaarsvet. Als je geen kaarsendover heeft, blaas dan voorzichtig en houd je hand achter de vlam. Leg geen afgebrande lucifer of andere materialen in het kaarsvet. Daardoor kan een tweede vlam ontstaan, waardoor de kaars onjuist opbrandt en kan gaan druipen en walmen. Verplaats nooit een brandende kaars. Doof de kaars nooit met water. Wees voorzichtig, het product wordt warm. Niet aanraken! Vermijd directe inademing van eventuele rook. Brand geen kaars als er 1 cm was in de pot achterblijft.
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
Kruidvat NL
Communicatieadres
Nijborg 17
3927 DA Renswoude
product@kruidvat.nl
Kruidvat.nlContact type
Consumentenservice
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook





