Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
0,04 g salicylzuur.
Lees de bijsluiter
Pleister
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor salicyzuur, salicylaten, rubber of als de huid beschadigd is of aangetast. Niet te gebruiken door diabetici of mensen met een verminderde bloedcirculatie. De pleister is niet geschikt voor gebruik bij kleine kinderen. Vraag advies aan uw arts indien uw nieren verminderd functioneren. De pleister mag niet in contat komen met de slijmvliezen. Vermijd in het bijzonder contact met de ogen. Salicyzuur kan de opname van lokaal op de huid aangebrachte medicijnen verhogen. Plaatselijke huidirritaties (branderig gevoel, rode huid) komen zelden voor. Allergische reacties kunnen in individuele gevallen voorkomen. Gebruik zonder medisch advies niet langdurig meerdere pleisters tegelijkertijd.
Bewaar op een droge plaats, niet warmer dan 25°C.
Uitsluitend voor uitwendig gebruik.
Geschikt voor eenmalig gebruik - voor elke applicatie dient een nieuwe likdoornpleister gebruikt te worden.
1 pleister bevat 0,04g salicylzuur. Overige ingrediënten: rubber (latex), wolvet (lanoline) (bevat butylhydroxytolueen (E321)), colofonium, terpeenfenolhars, ß-pineen, poly(butadieen-block-styreen) (76.5:23.5), copolymeer van 2-methylbut-2-een en piperyleen, glycerolester van gehydrogeneerd colofonium, cis-1,4-polyisopreen, 2,2´-methyleen-bis-(6-tert-butyl-4-methyl-fenol), synthetische peruaanse balsem, talk, polyethyleenschuim, polyethyleenfilm, aan één zijde gesiliconiseerd papier
Pleister
CE
Reinig en droog het betreffende gebied zorgvuldig. Breng de pleister aanwaarbij de likdoorn in hetmidden van de schuimrubberen ring valt. Vervang de pleister na 2 dagen. Verwijder de zacht geworden likdoorn na 4 dagen in een warm zout- of zeepbad. Herhaal indien nodig. Geschikt voor eenmalig gebruik - voor elke applicatie dient een nieuwe likdoornpleister gebruikt te worden om het hierboven
beschreven effect te bereiken.
In een koele, droge omgeving en bij een temperatuur lager dan 25˚C bewaren. Lees de bijsluiter.
Beiersdorf NL
De Passage 126-136, 1101 AX Amsterdam
Consumentenservice