WinkelsKlantenservice
Tefal Inox-Design 10P RE4588

Over dit product

Tefal Inox-Design 10P RE4588

Hoe meer zielen, hoe meer vreugd met de Tefal Inox RE4588 Gourmetset! Nodig de familie maar uit want deze 2-in-1 gourmet is geschikt voor 10 personen. De gourmet beschikt over een grill en raclette gedeelte en is voorzien van de Tefal anti-aanbaklaag met Thermo-Spot, waardoor hij duurzaam en krasbestendig is en je altijd weet wanneer hij op temperatuur is.

Kemerken Tefal Inox RE4588 Gourmetset:

- Grillplaat met anti-aanbaklaag en Thermo-Spot

- Inclusief 10 pannetjes met anti-aanbaklaag

- Afneembaar snoer

- Rvs raclette/gratineerplaat (onder)

- Aan/uit-schakelaar

- Vermogen 1350 W

EAN code mp-00048746

EAN code:3168430851900

GROUPE SEB NEDERLAND B.V.
De Schutterij 27
Veenendaal 3905 PK
Nederland

Contact link: https://groupe-seb.my.salesforce-sites.com/webform?language=nl&country=NL&brand=tefal

Bezorginformatie

Verzendtijd: 2-3 dagen Levertijd: 2-7 dagen Verzendmethode: Aangetekende levering Verzendkosten: Gratis verzending op alle bestellingen

Retourneren

Klanten die een product willen retourneren, dienen de verkoper hiervan op de hoogte te stellen. Retourzendingen moeten worden verzonden naar het door de verkoper opgegeven postadres en kunnen in geen geval in een fysieke winkel worden afgeleverd. De terugbetalingsprocedure start na ontvangst van het product of na overlegging van het verzendbewijs aan de verkoper. Indien de klant een artikel heeft gekocht ter vervanging van een oud artikel en het oude artikel wil retourneren, dient hij/zij de verkoper hiervan per bericht op de hoogte te stellen, met vermelding van de afmetingen en het gewicht van het te retourneren artikel. Zonder deze melding kan het oude artikel niet worden geretourneerd.

Bekijk ook

Verkoop via partner

Tefal Inox-Design 10P RE4588

EAN code mp-00048746
   
 
mp-00048746
Tefal Inox-Design 10P RE4588
Tefal Inox-Design 10P RE4588

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo