WinkelsKlantenservice
Sundo Drinkbeker met 2 handvaten 200 ml

Over dit product

Productinformatie

Drinkbeker met twee handgrepen – transparant – 200 ml – schuine vorm

Praktische beker voor comfortabel en veilig drinken

Deze drinkbeker is speciaal ontworpen voor mensen die extra ondersteuning nodig hebben bij het drinken, zoals ouderen, kinderen of mensen met motorische beperkingen. Dankzij de schuine vorm kan er gedronken worden zonder het hoofd ver achterover te buigen, wat zorgt voor een veilige en comfortabele drinkhouding.

De beker is voorzien van twee stevige handgrepen die optimale grip en controle bieden, ook voor mensen met verminderde handfunctie of kracht. Met een inhoud van circa 200 ml is de beker geschikt voor warme en koude dranken.

Gemaakt van hoogwaardig transparant kunststof, is de beker duurzaam en praktisch in gebruik. Hij is geschikt voor zowel vaatwasser als magnetron en wordt geleverd met een handige thee-opzet (opzetdeksel), waardoor morsen wordt verminderd.

Belangrijkste kenmerken

  • Transparante drinkbeker met schuine vorm voor makkelijker drinken

  • Twee extra stevige handgrepen voor goede grip

  • Ideaal voor mensen met beperkte mobiliteit of kracht in de handen

  • Inhoud: ca. 200 ml

  • Inclusief handige thee-opzet (opzetdeksel)

  • Geschikt voor gebruik in magnetron en vaatwasser

  • Gemaakt van duurzaam kunststof

De drinkbeker met schuine vorm en twee handgrepen biedt veiligheid, comfort en zelfstandigheid en is een waardevolle hulp voor dagelijks gebruik.

EAN code mp-00042940

EAN code:4250629300913

Etiketinformatie

Leverancier
Sundo Homecare GmbH
Bahnhofstraße 13
DE-30916 Isernhagen
Telefon: +49 511 515205-0
Fax: +49 511 515205-50
info@sundo-homecare.de

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie

Bezorginformatie

3-4 werkdagen

Retourneren

Bij de aankoop van producten heeft de consument de mogelijkheid de overeenkomst zonder opgave van redenen te ontbinden gedurende 14 dagen. Deze bedenktermijn gaat in op de dag na ontvangst van het product door de consument. 2. Tijdens de bedenktijd zal de consument zorgvuldig omgaan met het product en de verpakking. Hij zal het product slechts in die mate uitpakken of gebruiken voor zover dat nodig is om te kunnen beoordelen of hij het product wenst te behouden. Indien hij van zijn herroepingsrecht gebruik maakt, zal hij het product met alle geleverde toebehoren en – indien redelijkerwijze mogelijk – in de originele staat en verpakking aan de ondernemer retourneren, conform de door de ondernemer verstrekte redelijke en duidelijke instructies. 3. Wanneer de consument gebruik wenst te maken van zijn herroepingsrecht is hij verplicht dit binnen 14 dagen, na ontvangst van het product, kenbaar te maken aan de ondernemer.

Bekijk ook

Verkoop via partner

Sundo Drinkbeker met 2 handvaten 200 ml

1, 1, 1
EAN code mp-00042940
   
   
 
mp-00042940
  EU maat 1
1
Sundo Drinkbeker met 2 handvaten 200 ml
Sundo Drinkbeker met 2 handvaten 200 ml 1

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo