Over dit product
Productinformatie
SOME BY MI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Toner 150ml
Productbeschrijving
De SOME BY MI AHA-BHA-PHA 30 Days Miracle Toner is een exfoliërende en huidvernieuwende toner die speciaal is ontwikkeld voor de onzuivere, gevoelige of acnegevoelige huid. Met een mix van AHA, BHA en PHA verwijdert de toner op milde wijze dode huidcellen, reinigt verstopte poriën en voorkomt mee-eters en puistjes. Dankzij het hoge gehalte aan Centella Asiatica-extract (10.000 ppm) kalmeert en herstelt het de huid, terwijl niacinamide de teint egaliseert en overtollig talg reguleert. De waterige, verfrissende formule trekt snel in zonder plakkerigheid en helpt de huidtextuur zichtbaar te verbeteren – voor een frissere, gladdere en gezondere uitstraling in slechts 30 dagen.
EAN code mp-00024222
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Belangrijk
Samenstelling
Water, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Polyglyceryl-4 Caprate, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Swiftlet Nest Extract, Sodium Hyaluronate, Fructan, Allantoin, Adenosine, Hydroxyethyl Urea, Xylitol, Salicylic Acid, Lactobionic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ethyl Hexanediol, Raspberry Ketone, Phenoxyethanol, Mentha Piperita (Peppermint) Oil
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies
Na het wassen van je gezicht, bevochtig je een wattenschijfje met de toner en dep je het voorzichtig op je gezicht en hals. Het kan ook direct met de handen worden aangebracht.
Gebruikers- en bewaarinstructies voor consumenten
Vermijd opslag van het product in direct zonlicht.
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
EcoMundo
Communicatieadres
92130 Issy-les-Moulineaux, France
Contact type
Consumentenservice
Communicatiekanaalgegevens
contact@ecomundo.eu
Type communicatiekanaal
E-mail
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door
(3.67/5)







