WinkelsKlantenservice
Shark Glam 5-in-1 Multistyler en Föhn HD6052SEU

Over dit product

Productinformatie

Maak kennis met de Shark Glam multistyler, ontworpen om snel te drogen zonder hitteschade.* Deze alles-in-één multistyler combineert temperatuurgeregelde keramische elementen met krachtige lucht voor glanzende föhnlooks, zijdeachtig steil haar en volumineuze krullen. Met vier veelzijdige stylingtools creëer je eenvoudig salonwaardige resultaten thuis.

Gloss Lock-technologie

Het geheim van de Shark Glam multistyler is de Gloss Lock-technologie. Deze technologie houdt glans vast op droog haar en zorgt voor een gladde, stralende finish die de hele dag blijft.** Ideaal voor looks met extra glans en minder pluis.

Silki tool

De Silki tool werkt als hot tool en luchtstraightener in één. Dankzij de combinatie van temperatuurgeregelde keramische elementen en snelle luchtstroom creëer je een zijdezachte look zonder hitteschade.* Geschikt voor nat-naar-droog styling, snelle touch-ups en restyling op droog haar.

Glossi Hot Tool & Air Glosser

Met de Glossi Hot Tool & Air Glosser föhn je nat of droog haar en geef je het een hoogglanzende finish zonder pluis.** Deze tool maakt het haar glad en lang, terwijl het ook veerkracht en beweging behoudt. Geschikt voor alle haartypes.

Stylingconcentrator

De stylingconcentrator geeft gerichte controle over de luchtstroom. Zo creëer je eenvoudig een gladde afwerking, extra volume of een mooie blowout-look.

Automatische krullers

Wil je krullen of golven maken? De automatische krullers wikkelen, krullen en fixeren het haar gemakkelijk. Zo maak je in enkele minuten een volumineuze krullook, zonder hitteschade.*

Frizzfighter Finishing Tool

De Frizzfighter Finishing Tool trekt automatisch haar aan, bestrijdt pluis en maakt springerig haar weer glad. Ideaal als laatste stap voor een verzorgde, gladde finish.

Luxe gouden design

De Shark Glam multistyler heeft een stijlvolle gouden afwerking en ziet er net zo luxe uit als de resultaten die je ermee creëert. Functioneel, veelzijdig en mooi om te zien.

In het kort

  • Premium multistyler en föhn met temperatuurgeregelde keramische elementen en snelle luchtstroom
  • Vier stylingtools voor steil haar, föhnlooks, volume, krullen en glans
  • Gloss Lock-technologie houdt glans vast op droog haar voor stijlen die de hele dag meegaan*
  • Silki tool zorgt voor een zijdezachte afwerking van nat en droog haar, met tot 2x meer glans**
  • Glossi Hot Tool & Air Glosser laat het haar glanzen en helpt pluis verminderen**
  • Automatische krullers wikkelen, krullen en fixeren het haar gemakkelijk
  • Frizzfighter Finishing Tool bestrijdt pluis en maakt springerig haar glad
  • Bevat: Silki tool, Glossi tool, automatische krullers, concentrator, Frizzfighter tool, bewaarcase en hoofdeenheid

*In nat-naar-droog modus.
**71% van de 156 gebruikers is het hiermee eens in consumentenonderzoek.
***Glans/pluis in vergelijking met aan de lucht drogen.

EAN code mp-00061142

EAN code:0622356360111

Etiketinformatie

SharkNinja GmbH

Rotfeder-Ring 9

60327 Frankfurt am Main

Duitsland

kundendienst-de@sharkninja.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie

Bezorginformatie

Werkdagen voor 15:00 uur besteld, zelfde dag via DHL verstuurd. Leveringen door DHL vinden plaats op elke dag, behalve zondag.

Retourneren

Wij doen ons uiterste best om producten zorgvuldig te leveren. Toch kan het voorkomen dat een product niet aan je verwachtingen voldoet. Daarom kun je je bestelling binnen 30 dagen na ontvangst retourneren. Deze retourtermijn bestaat uit de wettelijke bedenktijd van 14 dagen, aangevuld met een extra retourtermijn die wij aanbieden. Tijdens de bedenktijd mag je het product bekijken en beoordelen zoals je dat ook in een fysieke winkel zou doen. Je mag de verpakking voorzichtig openen om het product te bekijken, maar het product mag niet verder worden gebruikt dan nodig is om te bepalen of je het wilt houden. Het product dient, voor zover redelijkerwijs mogelijk, compleet, schoon, onbeschadigd en in de originele verpakking geretourneerd te worden. Is het product meer gebruikt dan nodig is om het te beoordelen, of is het product beschadigd, incompleet of vervuild retour gekomen? Dan kunnen wij een waardevermindering in rekening brengen. Voorbeelden van gebruik dat verder gaat dan beoordelen zijn onder andere: een stofzuiger gebruiken om het huis schoon te maken, een haarstyler gebruiken om het haar te stylen, of een airfryer gebruiken om eten te bereiden. Retouren kunnen worden aangemeld via de retourprocedure van Kruidvat Marketplace.

Bekijk ook

Verkoop via partner

Shark Glam 5-in-1 Multistyler en Föhn HD6052SEU

EAN code mp-00061142
   
 
mp-00061142
Shark Glam 5-in-1 Multistyler en Föhn HD6052SEU
Shark Glam 5-in-1 Multistyler en Föhn HD6052SEU

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo