Over dit product
Productinformatie
Maak kennis met de Princess Shoedryer Double 200 watt, de ultieme oplossing voor het snel en moeiteloos drogen van uw schoenen en sokken. Met een Ozon generator, PTC heater 40-55 en sterilisatiefunctie is dit innovatieve apparaat ontworpen om uw schoeisel fris en bacterievrij te houden.
Efficiënt drogen
Met een krachtige 200W PTC heater en instelbare timerfunctie zorgt de Princess Shoedryer ervoor dat uw schoenen en sokken perfect droog zijn, met behoud van een constante temperatuur voor optimale resultaten.
Ozon sterilisatie
Voorzien van een Ozon generator, droogt deze schoendroger niet alleen maar steriliseert ook uw schoeisel, waarbij effectief bacteriën en schimmels worden gedood om voet huidaandoeningen te voorkomen, en zorgt voor een hygiënische en schone omgeving voor uw voeten.
Deodorisatietechnologie
Zeg vaarwel tegen onaangename geuren met de deodorisatiefunctie van de Princess Shoedryer. Het verwijdert effectief zweetgeuren en elimineert stinkende schoenen, waardoor uw schoeisel fris en comfortabel blijft om te dragen.
Redenen om te kopen:
- Snel en gemakkelijk schoenen en sokken drogen
- Ozon sterilisator doodt bacteriën/schimmels om voet huidaandoeningen te voorkomen
- Effectieve deodorisatie om zweetgeur en stinkende schoenen te verwijderen
- PTC heater behoudt constante temperatuur voor optimaal drogen
- Instelbare timerfunctie voor gepersonaliseerd gebruik
EAN code mp-00075609
EAN code:8711658532134
Etiketinformatie
Verantwoordelijke marktdeelnemer
Smartwares Safety&Lamp; Lighting B.V.
Swaardvenstraat 65 5048AV Tilburg
Marketplaces@smartwaresgroup.com
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Bezorginformatie
1 tot 3 werkdagen
Retourneren
Je hebt de mogelijkheid om onze producten gratis te retourneren, binnen 30 dagen na het plaatsen van je bestelling. Zo retourneer je een product: 1. Meld je retour aan via: https://smartwaresmarketplace.montareturns.com/ en volg de instructies. 2. Je ontvangt direct een retourlabel voor op het pakket dat je kunt downloaden en printen; je ontvangt deze tevens voor de zekerheid per e-mail. 3. Zorg ervoor dat het ongebruikte product weer netjes in de originele verpakking zit. 4. Doe het product in de verzenddoos (indien van toepassing) en voeg de pakbon en/of het retourformulier toe. Sluit de doos goed af met tape. 5. Print het retourlabel en plak het op de langste en grootste zijde van de doos. Zorg dat er geen tape over de barcode geplakt zit (hierdoor kan de barcode vervagen, onder invloed van de plaklaag) en zorg ervoor dat het etiket niet gemakkelijk kan loslaten. 6. Geef het pakket af bij een pakketpunt (bijv. van PostNL of DHL, afhankelijk van het etiket dat je ontvangen hebt). 7. Bewaar het verzendbewijs zorgvuldig; hier kan later nog om gevraagd worden. Zodra we het product in goede staat retour hebben ontvangen, krijg je een bevestigingsmail vanuit Kruidvat. Kruidvat zal vervolgens de terugbetaling verwerken.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door