Over dit product
Productinformatie
Mexx Black Man Eau de Toilette is perfect voor mannen die een fris maar toch stoer parfum willen voor dagelijks gebruik.
In de top bevinden zich aroma’s zoals zwarte peper en mandarijn. Het hart bestaat uit waterlelie en houtachtige akkoorden zoals ceder die voor frisheid zorgen. De basis van Mexx Black bestaat uit patchoeli, sandelhout en amber waardoor de geur lang blijft ruiken.
EAN code 2895719
EAN code:3616305161239,3614228834766
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Belangrijk
Richtlijnen
COSMETIC_INFORMATION_REGULATION
Samenstelling
INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, LIMONENE, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), YELLOW 5 (CI 19140), BLUE 1 (CI 42090).
Houdbaarheid Na Opening
36 maanden
Functionele Naam
Eau de Toilette
GHS signaalwoord
Gevaarlijk
UN code
1266
P-zinnen
P101: Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden. P102: Buiten het bereik van kinderen houden. P103: Lees aandachtig en volg alle instructies op. P210: Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. P240: Opslag- en opvangreservoir aarden. P241: Explosieveilige [elektrische/ventilatie-/verlichtings-]apparatuur gebruiken. P280: Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming/gehoorbescherming. P303+P361+P353: BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen]. P501: De inhoud en de verpakking verwerken volgens de plaatselijke/regionale/nationale/internationale voorschriften.
H-zinnen
EUH208: Bevat Linalool. Kan een allergische reactie veroorzaken. H225: Licht ontvlambare vloeistof en damp. H412: Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Volledige Omschrijving
MEXX BLK M EDT NS 50ML IV
Inhoud (Netto)
50 ml
Land van oorsprong
Spanje
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
Spray op de pulsatiepunten van het lichaam zoals de hals, het decolleté, de polsen en de enkels, om de intensiteit van de geur kracht bij te zetten.
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook



