Over dit product
Productinformatie
Marcel's Green Soap Patchouli Cranberry Universeel Wasmiddel is ideaal voor je witte en gekleurde was. De fles is gemaakt van 100% gerecycled plastic. De formule is microplasticvrij (ECHA-definitie).
Patchoeli heeft een diepe, rijke geur met tonen van aarde, hout en een lichte zoetheid. De geur werkt goed om ongewenste geuren te bestrijden. In de sixties was patchoeli dan ook populair: het maskeerde de geur van een ondeugend sigaretje. Voor de perfecte geurcombinatie wordt patchoeli ondersteund met het friszure van cranberry. Fresh!
De warme en aardse geur van patchoeli staat bekend om zijn kalmerende eigenschappen en wordt vaak gewaardeerd om zijn vermogen om ontspanning te bevorderen. Het karakteristieke en kruidige aroma, afkomstig van de patchoeli-plant, heeft een rijke geschiedenis en wordt nog steeds veel gebruikt in parfums.
De friszoete geur van cranberry brengt direct een bruisende energie in de lucht. Het fruitige aroma van cranberry staat bekend om zijn verkwikkende karakter.
De voordelen van het Marcel's Green Soap Patchouli Cranberry Universeel Wasmiddel:
• Feel good geur die ook na het wassen en drogen lang blijft hangen
• Microplasticvrije formule
• Vegan
EAN code 6313851
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Belangrijk
Samenstelling
Ingrediënten: 5-15% niet ionogene oppervlakteactieve stoffen; 5 –15% anionogene oppervlakteactieve stoffen; <5% zeep; enzymen; conservering (Phenoxyethanol); parfums (LIMONENE; LINALOOL; COUMARIN).
Functionele Naam
Universeel wasmiddel
Variant
Patchouli cranberry
Volledige Omschrijving
Marcel's Green Soap Wasmiddel patchouli cranberry 69E55
Inhoud (Netto)
3000 ml
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
Licht bevuilde was = 1 doseerdop 35ML 85 wasbeurten, Gemiddeld bevuilde was = 1¼ doseerdop 43ML 69 wasbeurten, Sterk bevuilde was = 2 doseerdoppen 70ML 42 wasbeurten. Your washing liquid washes sustainably clean at 20°C, our advice for stubborn stain removal is 40°C. For whites & colors. Don’t use for woolwash.
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
THE GREEN SOAP COMPANY
Communicatieadres
Voorhelmstraat 25-202, 2012 ZM Haarlem The Netherlands
Contact type
Consumentenservice
Type communicatiekanaal
E-mail
Communicatiekanaalgegevens
info@marcelsgreensoap.com
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook



Actie














