Over dit product
Productinformatie
Deze handige Lorelli manicureset bestaat uit een nagelvijltje, nagelknippertje en een roestvrijstaal schaartje. De nageltjes van je kleintje groeien zeer snel en om te voorkomen dat je kleintje zich krabt is regelmatig knippen en verzorgen erg belangrijk. Het meest praktisch is om dit na het badderen te doen, omdat de nageltjes dan nog fijn zacht zijn.
Deze manicureset is speciaal gemaakt om de kwetsbare kinderhand goed te verzorgen. Het speciale babyschaartje (rvs) is slijtvast en extra veilig door de speciaal afgeronde uiteinden. De producten zijn volledig BPA vrij geproduceerd.
Eigenschappen:
• Lorelli Baby Manicureset
• Nagelvijltje, nagelknipper en schaartje
• Kleur: roze
• Met afgeronde uiteinden
• Roestvrij staal
• Volledig BPA vrij
EAN code mp-00013840
EAN code:3800151977261
Etiketinformatie
Veiligheidswaarschuwing:
Contactgegevens:
Didis
Trakia Iztok Street 6
9700 Shumen
Bulgarije
00359 54 850 830
home.market@didis-ltd.co
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door







