Over dit product
Productinformatie
Deze langdurige chloorsticks zorgen voor een langdurige & gelijkmatige chlorering van je zwembad. Zo geniet je continu van een frisse duik! De sterktes van dit product
- Langdurige werking: geniet van een langdurige & trage chlorering van je zwembad
- Continue & gelijkmatige afgifte chloorafgifte
- Efficiënte desinfectie: desinfecterend en algenbestrijdend
- Niet-gestabiliseerd chloor: dit type chloor bevat, in tegenstelling tot gestabiliseerd chloor, geen cyaanzuur. Hierdoor werkt het chloor sneller & krachtiger. Het is daarom ook wel iets sneller uitgewerkt dan de gestabiliseerde variant
- Goede bewaring in afsluitbare emmerDe langwerkende chloorsticks verhogen de concentratie aan desinfecterende stoffen in het water. Het is belangrijk om eerst de pH-waarde op peil te hebben (idealiter 7,2). Enkel dan wordt het chloor goed opgenomen in het water.Dosis:
• 5-15 g/m³ (1.000 L water)
• 1 stick (300 g) voldoet voor 20.000 tot 60.000 L waterBewaring:
• Houdbaarheid: 20 maanden.
• Bewaren beneden 30 °C.
• Uit de buurt van licht bewaren.
• Op een droge plaats bewaren.
• Buiten bereik van kinderen en niet-doeldieren/huisdieren houden.Het perfecte chloorgehalte bedraagt tussen 1 en 2 ppm.Meer tips over het onderhoud van het zwembad?
- Inhoud: 4,5kg
- Geschikt voor zwembad & spa
- Langdurige & gelijkmatige chlorering
- Verpakt in handige bewaaremmer
EAN code mp-00057763
EAN code:5420046652936
Etiketinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
Bio Services International BVBA Communicatieadres Jagershoek 13 , 8570 Anzegem, België bsi-products.com
info@bsi-products.com
003256772434
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Bezorginformatie
De levertijd bedraagt 1-2 werkdagen.
Retourneren
Als online klant heb je het recht om het ontvangen artikel te bekijken en te testen (net als in de winkel), zolang het geen sporen van gebruik of schade vertoont (bijv. vlekken, rookgeur, water, vuil, gras, schoonmaakmiddelen...). Is dit het geval? Dan kunnen we een waardevermindering toekennen aan het geretourneerde artikel. Vijverproducten, pompen, voedingssystemen, zwembaden en accessoires die nat zijn geweest, kunnen om bovenstaande reden niet worden geretourneerd. Om discussie over waardevermindering te voorkomen, kunt u het beste contact met ons opnemen voordat u dergelijke producten gebruikt. Ook op verbruiksartikelen (zoals schoonmaakproducten, ratten- en muizengif, vloeibare meststoffen...) kan afschrijving worden toegepast nadat ze zijn geopend & gebruikt/getest, zelfs als dit maar gedeeltelijk is.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door