Over dit product
Productinformatie
Reset je look en style opnieuw! De Got2b Un-Glued Styling Remover Foam verwijdert stylingresten direct, zodat je je haar opnieuw kunt stylen zonder te wassen.
Glad in de ochtend, messy in de avond? Maar geen tijd om je haar te wassen? De Got2b Un-Glued Styling Remover Foam is je ideale remover voor haargel of haarspray. Het verwijdert stylingresten snel en eenvoudig en biedt de perfecte basis voor een frisse nieuwe look, allemaal zonder te wassen.
En het beste? De formule is zacht voor je hoofdhuid en verrijkt met een glycerine-panthenolcomplex voor een zacht en gezond haargevoel. De formule is vegan* en geschikt voor alle haartypes.
Got2b Un-Glued Styling Remover Foam is geschikt voor alle haartypes. Of je haar nu steil, golvend, krullend of kroezend is, het werkt gewoon! Dit Glued-stylingproduct levert elke gewenste look, terwijl het zacht is voor je hoofdhuid en huid. De foam is dermatologisch goedgekeurd voor een gerust gevoel!
De voordelen van de Got2b Un-Glued Styling Remover Foam:
• Stylingverwijderend schuim
• Verwijdert stylingresten
• Voor direct opnieuw stylen zonder te wassen
• Zacht voor je hoofdhuid
• Geschikt voor alle haartypes
• Met glycerine-panthenolcomplex
• Vegan formule*
Hoe gebruik je de Got2b Un-Glued Styling Remover Foam?
Breng aan op gestyled haar. Schud de bus goed, breng een kleine hoeveelheid schuim aan in je handpalm en masseer het zachtjes in je haar tot de stylingresten loskomen (15 tot 30 seconden). Herhaal indien nodig. Kam de resten uit en style opnieuw.
Stylinghacks: voor het beste resultaat, gebruik een handdoek of föhn, of laat het schuim 's nachts zijn werk doen.
*Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong.
EAN code 6486268
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Belangrijk
Verplichte algemene vermelding
Tegen zonlicht beschermen.
Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 graden celsius.
Buiten het bereik van kinderen houden.Samenstelling
Ingredients: Aqua (Water, Eau), Alcohol denat., Distarch Phosphate, Butane, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Propane, Behentrimonium Chloride, Silica, Isobutane, Cetearyl Alcohol, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Isopropyl Alcohol, Panthenol, Lactic Acid
Functionele Naam
Haarproduct
Variant
Styling Remover Foam
GHS signaalwoord
Waarschuwing
UN code
1950
P-zinnen
P210: Uit de buurt houden van hitte, hete oppervlakken, vonken, open vlammen en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. P211: Niet in open vuur of op een andere ontstekingsbron spuiten. P251: Niet doorboren of verbranden, ook niet na gebruik.
H-zinnen
H222: Zeer licht ontvlambare aerosol. H229: Container onder druk: kan barsten bij verhitting.
Volledige Omschrijving
GOT2B UN-GLUED STYLING REMOVER FOAM 150ML
Inhoud (Netto)
150 ml
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
De bus schudden, breng een kleine hoeveelheid schuim aan op je handpalm en masseer het zachtjes in je gestylde haar totdat de stylingresten loslaten (15 – 30 sec). Herhaal indien nodig. Borstel de resten uit en style opnieuw.
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
Henkel AG & Co. KGaA
Communicatieadres
40191 Dusseldorf, Germany
Contact type
Consumentenservice
Type communicatiekanaal
E-mail
Communicatiekanaalgegevens
info.cosmetics@henkel.com
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook


Actie














