Over dit product
Productinformatie
Dreft Platinum Miracle All-In-One Vaatwascapsules zijn de beste oplossing voor hardnekkige voedselvlekken. Ze zorgen voor een moeiteloze schone vaat, zelfs op het korte programma en laten een lichte citroengeur achter.
De vijf-gel-kracht zorgen voor een schitterend schone vaat, superglans, een sneldrogende vaat, vettige filterreiniging en anti-dofheidstechnologie. De vaatwastabletten verwijderen hardnekkige voedselvlekken in slechts 30 minuten.
De Dreft Platinum Miracle vaatwascapsules kunnen gebruikt worden op zowel een lang als kort programma, met een eerste reinigingsactie en de vaat hoeft niet voorgespoeld of opnieuw gewassen te worden. Deze vaatwastabletten maken het gebruik van vaatwaszout of spoelmiddel overbodig. Ze zijn uitstekend geschikt voor drukke huishoudens en bieden een snelle, onberispelijke reiniging met een nachtelijk weekeffect. Ervaar het wonder en zeg hallo tegen schitterend schone resultaten.
De voordelen van de Dreft Platinum Miracle All-In-One Vaatwascapsules:
• De nr. 1 als het gaat om het verwijderen van hardnekkige voedselvlekken
• Geniet van een vlekkeloze vaat, zelfs op je kortste programma
• Niet meer voor- of naspoelen
• Met krachtige eerste reinigingsactie en lichte citroengeur
• Vijf-gel-kracht zorgen voor een schitterend schone vaat, superglans, een sneldrogende vaat, vettige filterreiniging en anti-dofheidstechnologie voor een schitterende glans
• Verwijderen hardnekkig vet en voedselresten moeiteloos
• Gaan effectief om met verschillende vaatwasbeurten en -programma's, zowel korte als langere programma's, en leveren keer op keer uitstekende resultaten
EAN code 6500072
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Wettelijke naam
Wettelijke benaming
Vaatwastabletten
Belangrijk
Verplichte algemene vermelding
Veroorzaakt ernstig oogletsel. Buiten het bereik van kinderen houden. BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen. NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken. Een kleine hoeveelheid water drinken om te verdunnen. Bevat Amylase, Protease. Kan een allergische reactie veroorzaken. Bevat Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.
Samenstelling
Ingrediënten: 15-30% Niet-Ionogene Oppervlakteactieve Stoffen, Zuurstofbleekmiddelen, 5-15% Fosfonaten, <5% Polycarboxylaten, Enzymen, Parfums, Pinene
Functionele Naam
Vaatwastabletten
Specificatie van de inhoud
130 Capsules
Variant
LEMON
GHS signaalwoord
Gevaarlijk
P-zinnen
P102: Buiten het bereik van kinderen houden P301+P330+P331: NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken. Een kleine hoeveelheid water drinken om te verdunnen P305+P351: BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. P310: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM of een arts raadplegen
H-zinnen
EUH208: Bevat Amylase. Kan een allergische reactie veroorzaken. H318: Veroorzaakt ernstig oogletsel
Volledige Omschrijving
Dreft Platinum Plus All In One, 30 Minute Miracle Vaatwascapsules, 130X
Inhoud (Netto)
130 stuks
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
1 capsule = 1 afwasbeurt. Plaats een capsule in het daarvoor bestemde doseerbakje in uw vaatwasmachine en sluit het vakje. Alleen met droge handen gebruiken. Maak aan elkaar geplakte capsules niet open en scheid ze niet van elkaar. Hersluit de verpakking na gebruik. Voor het beste resultaat gebruikt u het doseerbakje in de deur van uw vaatwasmachine. Indien de capsule niet past legt u het dan bovenop het bestekbakje en selecteer een programma zonder voorwas. Uw vaatwasmachine wast uw vaat nog steeds optimaal schoon, ook als de lampjes voor spoelmiddel en zout branden. Voor België geldt zeer hard water (>37°fH), gebruik daarom voor een perfect resultaat extra zout. Stop uw antieke, hand beschilderde porselein en uw kristal niet in uw vaatwasmachine. Plaats/was geen voorwerpen van zilver in uw vaatwasser.
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
P&G DCE BV-Belgium Distr. Div.
Communicatieadres
Temselaan 100, B-1853 Strombeek-Bever, Belgium
Contact type
Consumentenservice
Type communicatiekanaal
Website
Communicatiekanaalgegevens
www.info-pg.com
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook


Actie














