Dr. Beckmann Ossengalzeep Pre-Wash Vlekkenspray
500ml
Gratis je bestelling afhalen in meer dan 850 winkels, altijd een winkel in de buurt
Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, altijd een winkel in de buurt. Meer informatie
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten
Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie
Product Informatie
Product Informatie
Voor een een intensieve voorwasbehandeling met ossengalzeep gebruik je Dr. Beckmann Ossengalzeep Pre-Wash Vlekkenspray. De formule is geschikt voor alle soorten gekleurd en afwasbaar textiel.
Dr. Beckmann Ossengalzeep Pre-Wash Vlekkenspray is effectief voor het verwijderen van vlekken veroorzaakt door onder andere vet, olie, lippenstift, sauzen, fruit, rode wijn, koffie en thee. Bovendien geeft het je textiel een prettige citroengeur.
EAN code:4008455522418,4008455356310
P-zinnen
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
P280: Beschermende handschoenen/ beschermende kleding/ oogbescherming/ gelaatsbscherming dragen
P305+P351+P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen
P310: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM of een arts raadplegen
H2.2-zinnen
H318: Veroorzaakt ernstig oogletsel
Lees meer
Lees minder
Etiket Informatie
Etiket Informatie
Hoewel we aandacht en aandacht schenken aan de labelinformatie op het internet, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Wij aanvaarden hiervoor geen aansprakelijkheid. Lees altijd de etiketinformatie over het product dat je thuis ontvangt.
Ingredienten
Ingredientendeclaratie
Ingrediënten: 5-15% niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen; <5 % zeep en anionogene oppervlakteactieve stoffen. Parfums, Limonene, Citral, enzymen, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Belangrijk
Samenstelling
Ingrediënten: 5-15% niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen; <5 % zeep en anionogene oppervlakteactieve stoffen. Parfums, Limonene, Citral, enzymen, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
Gebruiksaanwijzing:
Het product direct op de vlek aanbrengen. Maximaal 10 minuten laten inwerken. Het textiel zoals gebruikelijk wassen. Let op: Controleer de kleurechtheid en -bestendigheid vóór gebruik op een onopvallende plaats van het textiel. Raadpleeg het wasvoorschrift van het textiel vóór gebruik. Geschikt voor alle wasbare en kleurechte stoffen.
Contactinformatie
Contactnaam
Benckmar B.V.
Contact type
Consumentenservice
Lees meer
Lees minder
Reviews
Reviews
Welkom op kruidvat.nl
Op kruidvat.nl kun je enkel bestellen binnen Nederland