WinkelsKlantenservice
Curver Style Opbergmand

Over dit product

Productinformatie

De Curver Style opbergmandjes zijn opbergproducten die gezien mogen worden. De mandjes zijn voorzien van een vlechtstructuur die lijkt op natuurlijke materialen. Ze hebben de uitstraling van riet maar de voordelen van kunststof: Eenvoudig te reinigen, goed te stapelen, voorzien van handgrepen en bestand tegen vocht. Ideaal voor gebruik in de badkamer, woonkamer, kinderkamer of op kantoor. Daarnaast is de opbergdoos gemaakt van minstens 70% gerecycled materiaal.

Curver Style Mand L

  • Stapelbaar
  • Eenvoudig te verplaatsen dankzij handgrepen
  • Eenvoudig te reinigen
  • Gemaakt van meer dan 70% gerecycled materiaal
  • Gevlochten look met een uitstraling van riet

Eigenschappen

  • Afmetingen product buiten: 44,5x33x24,8cm
  • Afmetingen product binnen: 42,5x32,2x21,7cm
  • Inhoud product: 30L
  • Materiaal product: Kunststof
  • Kleur: Antraciet

Wat zit er in de verpakking?

  • Curver Style Mand L - 30L - 3 stuks - Antraciet

Garantie

Op dit product zit 2 jaar fabrieksgarantie. Mocht er iets niet naar wens zijn, neem dan gerust contact op met de verkoper.

Curver Style

Er zijn altijd van die klusjes waar je niet onder uit komt. De was is er een van. Voor je het weet stapelt het zich op, zelfs wanneer je dacht dat je het net had weggewerkt. Curver helpt je graag om het gemakkelijker te maken. En dat niet alleen: als het even kan ook nog een beetje mooier. De wasmanden van Curver Style geven uitstraling aan je badkamer, bijkeuken of laundry. Zachte en comfortabele handgrepen helpen je om de was eenvoudig te kunnen dragen; misschien zelfs met één hand. De wasmanden van Curver Style zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en maten. Van 40 liter tot 60 liter, en van wasbox tot wasmand. De kleuren zijn prettig neutraal, zodat ze gegarandeerd in elk badkamerinterieur passen. Curver biedt een moderne lijn wasmanden en wasboxen. Klassieke ontwerpen van de kwaliteit waar Curver zo befaamd om is. Zo worden zelfs de meest alledaagse dingen een beetje leuker!

Over Curver

Meer dan 70 jaar geleden is Curver opgericht en intussen is het een internationale speler gespecialiseerd in de productie en verkoop van kunststof huishoudelijke producten zoals opbergboxen, prullenbakken, wasmanden en vershoudbakjes. Bij Curver staan het milieu, de mensen en duurzaamheid centraal in alles wat ze doen. De producten zijn ontworpen om een leven lang mee te gaan en veelal gemaakt van gerecycled kunststof, bijvoorbeeld de Infinity Recycled range (100% gerecycled kunststof) en de Curver Decobin serie (80% gerecycled kunststof). Duurzame oplossingen, zonder in te leveren op kwaliteit en design, dat is waar Curver voor staat

EAN code mp-00025455

Etiketinformatie

Productveiligheid en contactinformatie

Verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU: Keter Benelux
Adres: Ericssonstraat 17, 5121 MK, Rijen, Nederland
Telefoonnummer: +31161228300
E-mailadres: gpsr.ketereu@keter.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Verkoop via partner

Curver Style Opbergmand

Antraciet, 3 stuks van 30L
EAN code mp-00025455
   
   
 
mp-00025455
  EU maat 3 stuks van 30L
3 stuks van 30L
  Kleur Antraciet
Curver Style Opbergmand
Curver Style Opbergmand 3 stuks van 30L

Verkocht en verstuurd door

(3/5)

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartnerGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo