WinkelsKlantenservice
collonil clean&care

Over dit product

Productinformatie

Clean & Care pomp van Collonil

Geschikt voor vrijwel alle materialen. Denk aan glad leer, suede, nubuck, geolied suede & nubuck, lakleer, gevet leer, gomma, imitatie leer, natuurlijk & synthetische weefsels.

Het reinigende schuim heeft verzorgende eigenschappen.

Neem wat schuim op een doek en wrijf het gelijkmatig in. Met een vochtige spons of doek kun je het weer afnemen. Laat vervolgens je schoenen drogen en behandel het daarna verder met een creme, lotion of kleurhersteller.

 

Let op: Ik bied je graag als alternatief voor het reinigen van suede en nubuck onze Suede Reiniger van de Schoenspecialist (https://schoenspecialist.nl/product/schoenspecialist-suede-reiniger-125ml/) aan. Een stuk voordeliger :)

Inhoud: 200ml

EAN code mp-00049130

EAN code:4002092025592

Etiketinformatie

Frans Muller / Collonil
Rouaanstraat 29
9723CC GRONINGEN
info@fransmuller.nl

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Verkoop via partner

collonil clean&care

200ml
EAN code mp-00049130
   
   
 
mp-00049130
  EU maat 200ml
200ml
collonil clean&care
collonil clean&care 200ml

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartnerGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo