Over dit product
Productinformatie
De BonBiza Open Roest de unieke combinatie tussen een barbecue en een vuurschaal. Dit is een 100cm hoge vuurschaal met onderstel met een doorsnee van 50cm. De rand van de schaal kun je gebruiken als barbecue, en daarnaast is er bij het product een BBQ-grill bijgeleverd. Dit innovatieve model beschikt over een open sokkel waar hout in opgeslagen kan worden. De haard is voorzien van 3 verstelbare poten met een brede basis voor optimale stabiliteit, en op de voorkant is het logo van BonFeu uitgesneden. De BonBiza Open is beschikbaar in het zwart en in roest.
Optionele extra’s:
Om het maximale uit de BonBiza te halen, bieden wij de volgende extra’s aan:
- Spatel STB: Gebruik een spatel om vlees en groenten eenvoudig om te kunnen draaien.
- BBQ-grill van 48 cm diameter
Gebruik de tuinhaard uitsluitend buiten. Zorg ervoor dat er zich geen objecten in de directe omgeving bevinden en zorg dat de rook gemakkelijk afgevoerd kan worden. Gebruik om vuur te stoken alleen droog hout, en houd het vuur altijd in de gaten. Laat het vuur vanzelf uitdoven.
Onderhoudsadvies:
Verplaats de tuinhaard na gebruik naar een droge plek, om zo verroesting te minimaliseren. Je kunt ook een hoes aanschaffen die de haard droog houdt. Reinig de haard wanneer hij volledig afgekoeld is met een doek en water.
Over Bonfeu:
BonFeu is een Nederlands merk en toonaangevende speler op het gebied van tuinhaarden, vuurschalen en houtkachels. BonFeu staat voor een tijdloos design met hoge kwaliteit en een doordacht ontwerp. De functionele ontwerpen beschikken over een zekere robuustheid dat gepaard gaat met een lange levensduur.
EAN code mp-00057210
EAN code:5401119018439
Etiketinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
Bonfeu BVCommunicatieadres Heraclesstraat 00002 01 , 5048CG Tilburg, Nederland
+31133333006
info@bonfeu.nl
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Bezorginformatie
De levertijd bedraagt 1-2 werkdagen.
Retourneren
Als online klant heb je het recht om het ontvangen artikel te bekijken en te testen (net als in de winkel), zolang het geen sporen van gebruik of schade vertoont (bijv. vlekken, rookgeur, water, vuil, gras, schoonmaakmiddelen...). Is dit het geval? Dan kunnen we een waardevermindering toekennen aan het geretourneerde artikel. Vijverproducten, pompen, voedingssystemen, zwembaden en accessoires die nat zijn geweest, kunnen om bovenstaande reden niet worden geretourneerd. Om discussie over waardevermindering te voorkomen, kunt u het beste contact met ons opnemen voordat u dergelijke producten gebruikt. Ook op verbruiksartikelen (zoals schoonmaakproducten, ratten- en muizengif, vloeibare meststoffen...) kan afschrijving worden toegepast nadat ze zijn geopend & gebruikt/getest, zelfs als dit maar gedeeltelijk is.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door