WinkelsKlantenservice
bol. 75 Euro Cadeaukaart

Over dit product

Soms wil je gewoon iemand in het zonnetje zetten. Daar is deze bol. 75 Euro Cadeaukaart voor gemaakt. De gelukkige ontvanger zal stralen.

De digitale bol. cadeaukaart is perfect om te geven, want:
• De ontvanger kan zelf kiezen uit miljoenen cadeaus.
• De kaart is 3 jaar geldig, dus de ontvanger kan rustig nadenken.
• Je hoeft ‘m niet in 1 keer te besteden. Resterend saldo blijft gewoon in je account staan.

Zo verzilver je je bol. cadeaukaart:
1. Ga naar www.bol.com en kies iets wat écht bij je past.
2. Voeg jouw keuze toe aan je winkelwagentje.
3. Vul bij het afrekenen jouw kaartnummer en pincode in (het is mogelijk om meerdere cadeaukaarten te gebruiken voor 1 bestelling).
4. Rond je bestelling af en betaal eventueel de rest van je bestelling met een andere betaalmethode.

De bol cadeaukaart kan niet in een winkel worden verzilverd. Kijk voor de algemene voorwaarden op .

EAN code 6681022

EAN code:8720674610641

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

https://www.bol.com/nl/nl/tc/cadeaukaartvoorwaarden/

Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

bol. 75 Euro Cadeaukaart

EAN code 6681022
   
   
 
6681022
  Waarde van cadeaukaart € 75
bol. 75 Euro Cadeaukaart
bol. 75 Euro Cadeaukaart € 75

Kruidvat is altijd voordelig

Ontvang je cadeaukaart binnen 3 uur in je mailboxOok in de winkel te koopiDEAL | Wero logo