WinkelsKlantenservice
Beurer Droogcapsules Gehoorapparaat

Over dit product

Productinformatie

Beurer droogcapsules voor hoortoestellen

Of het nu heel mooi weer is of slecht weer, je hoortoestellen moeten goed droog blijven. Dit voorkomt defecten.
Deze droogtabletten werken eenvoudig; haal ze uit de verpakking (kartonnetje er op laten zitten) en stop ze samen met je hoortoestel of hoortoestellen in een goed afsluitbaar doosje. Doe dit iedere nacht, een kleine moeite!

De tabletten drogen je hoortoestellen, hierdoor raakt een luidspreker of de techniek in het hoortoestel minder snel beschadigd. Is het tablet wit of licht geel geworden? Dan is het tijd voor een nieuwe! Gelukkig zitten er 8 in de verpakking!

Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik.

Lees verdere aanwijzingen in de gebruiksaanwijzing: Klik hier
Verkoop door Beurer:
Beurer GmbH
Söflinger Strasse 218, 89077 Ulm - Duitsland
E-mailadres: aftersales@beurer.nl

EAN code mp-00030449

EAN code:4211125641153

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie

Bezorginformatie

Op werkdagen vóór 10:00 uur besteld = dezelfde dag verzonden.

Retourneren

U heeft het recht om uw aankoop binnen 14 dagen zonder opgave van redenen te annuleren. De herroepingstermijn begint op de dag dat u of een door u aangewezen persoon het product heeft ontvangen. Om uw herroepingsrecht uit te oefenen, kunt u ons als volgt informeren: Via de klantenservicepagina van Kruidvat: Maak een ticket aan. Per e-mail: Stuur een bericht naar shop@beurer.nl met de volgende gegevens: Uw bestelnummer & Een korte toelichting op de retour. U ontvangt een retourlabel, dat u op het pakket kunt plakken. Vervolgens kunt u het pakket afgeven bij een PostNL-locatie. Wij verwerken de terugbetaling via hetzelfde betaalmiddel als waarmee de oorspronkelijke transactie is gedaan. De terugbetaling wordt uitgevoerd zodra wij het product hebben ontvangen en verwerkt. U ontvangt het volledige aankoopbedrag na ontvangst van uw retourzending. Het herroepingsrecht geldt niet voor verzegelde producten die om hygiënische of gezondheidsredenen niet geretourneerd kunnen worden, indien de verzegeling is verbroken. Indien mogelijk, stuur het product terug in de originele verpakking om beschadiging te voorkomen. Gebruik een beschermende buitenverpakking voor extra bescherming tijdens transport. Beurer Europe GmbH Söflinger Straße 218 89077 Ulm, Duitsland Fax: +49 (731) 3989-139 E-mail: shop@beurer.nl

Bekijk ook

Verkoop via partner

Beurer Droogcapsules Gehoorapparaat

EAN code mp-00030449
   
 
mp-00030449
 

Momenteel online niet op voorraad.

Beurer Droogcapsules Gehoorapparaat
Beurer Droogcapsules Gehoorapparaat

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo