WinkelsKlantenservice
Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 18 Pro Max

Over dit product

De originele Apple Siliconenhoesje met MagSafe geeft jouw iPhone de stijlvolle uitstraling die hij verdient. Het hoogwaardige siliconen materiaal heeft een schokabsorberende werking en dankzij de MagSafe functie maak je moeiteloos gebruik van alle MagSafe accessoires. Fan van het slanke design van je iPhone? Deze backcover voegt nauwelijks volume toe!Waarom kiezen voor het Apple Siliconenhoesje met MagSafe?

  • Betreft een origineel Apple product
  • Vervaardigd van hoogwaardig siliconen materiaal
  • Ondersteunt MagSafe technologie
  • Het flexibele materiaal werkt schokabsorberend
  • Een tijdloze, stijlvolle uitstraling
  • Inclusief 1 jaar garantie
Een stijlvolle uitstraling en gemakkelijk gebruik maken van MagSafe? Bestel dan het originele Apple Siliconenhoesje met MagSafe!

EAN code mp-00076451

EAN code:0195951408316

Marktverantwoordelijke in de EU:
TD SYNNEX Netherlands B.V.

Communicatieadres:
Tolnasingel 2
2411 PV
sales.nl@tdsynnex.com

Bezorginformatie

Verzendtijd: 2-3 dagen Levertijd: 2-7 dagen Verzendmethode: Aangetekende levering Verzendkosten: Gratis verzending op alle bestellingen

Retourneren

Klanten die een product willen retourneren, dienen de verkoper hiervan op de hoogte te stellen. Retourzendingen moeten worden verzonden naar het door de verkoper opgegeven postadres en kunnen in geen geval in een fysieke winkel worden afgeleverd. De terugbetalingsprocedure start na ontvangst van het product of na overlegging van het verzendbewijs aan de verkoper. Indien de klant een artikel heeft gekocht ter vervanging van een oud artikel en het oude artikel wil retourneren, dient hij/zij de verkoper hiervan per bericht op de hoogte te stellen, met vermelding van de afmetingen en het gewicht van het te retourneren artikel. Zonder deze melding kan het oude artikel niet worden geretourneerd.

Bekijk ook

Verkoop via partner

Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 18 Pro Max

Burgundy
EAN code mp-00076451
   
   
 
mp-00076451
  Kleur Burgundy
Hoeveelheid: 1

Momenteel online niet op voorraad.

Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 18 Pro Max
Apple Siliconenhoesje met MagSafe voor iPhone 18 Pro Max Burgundy

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo