WinkelsKlantenservice
Lorelli Rodeo Black 40-150 cm 360° i-Size Autostoel

Over dit product

Productinformatie

Ga veilig en comfortabel op reis met de Lorelli Rodeo i-Size Autostoel! Deze veelzijdige autostoel groeit met je kindje mee vanaf de geboorte tot ongeveer 12 jaar (40–150 cm) en voldoet aan de strenge i-Size (ECE R129/03) veiligheidsnorm. Hierbij wordt gelet op de lengte en leeftijd van het kind in plaats van het gewicht en worden kindjes langer achterwaarts vervoerd. Dankzij de 360° draaibare zitting wordt in- en uitstappen een fluitje van een cent!

Bij een lengte van 40 - 105 cm installeer je de autostoel achterwaarts in de auto door middel van isofix en top tether. Je gebruikt het verkleinkussen en de verstelbare 5-punts veiligheidsgordel om je kindje vast te maken. Je vervoert je kindje achterwaarts ten minste tot hij/zij 15 maanden oud is.

Van 76 - 105 cm mag je de autostoel voorwaarts installeren (mits je kindje 15 maanden oud is), dit doe je door middel van isofix en top tether. Ook nu zit je kindje vast met de 5-punts veiligheidsgordel, het verkleinkussen kun je weghalen. Let op: zodra de top-tether is vastgehaakt, kan de autostoel niet meer draaien.

Bij een lengte van 100 - 150 cm installeer je de autostoel voorwaarts met behulp van isofix (optioneel) en de autogordel. Het 5-punts veiligheidsgordeltje verwijder je en je gebruikt de 3-punts autogordel tevens om je kindje vast te maken.

De Rodeo autostoel is uitgerust met zachte kussens, een verstelbare hoofdsteun en een in hoogte aanpasbare 5-puntsgordel met anti-slip gordelkussens. Voor extra veiligheid beschikt deze stoel over een stevig SPS-zijbeschermingssysteem en schokabsorberend EPS-materiaal. De rugleuning van de autostoel is verstelbaar in verschillende posities, zo kan je kindje ook onderweg gerust een dutje doen.

Eigenschappen:

• Lorelli Rodeo i-Size Autostoel
• Kleur: zwart
• Geschikt voor kinderen van 40 tot 150 cm
• Vanaf geboorte tot ongeveer 12 jaar
• 360° draaibaar stoeltje
• Met zacht verkleinkussen en hoofdkussentje
• 40-105 cm: installatie met isofix en top tether
• 100-150 cm: installatie met isofix (optioneel) en autogordel
• Zowel achter- als voorwaarts gericht te gebruiken
• Verstelbare rugleuning voor beide richtingen
• Voorzien van SPS-zijbescherming
• Met schokabsorberend EPS memory foam
• Hoofdsteun verstelbaar
• Verstelbare 5-puntsgordel met antislip gordelkussens
• Gewicht: 8 kg
• Afmetingen: 49,5 x 44 x 57-79 cm (l x b x h)

Bij deze autostoel is de isofix-base inbegrepen en hoeft deze niet meer los aangeschaft te worden.

EAN code mp-00042222

Etiketinformatie

Veiligheidswaarschuwing:

Contactgegevens:

Didis

Trakia Iztok Street 6

9700

Bulgarije

00359 54 850 830

home.market@didis-ltd.co

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Verkoop via partner

Lorelli Rodeo Black 40-150 cm 360° i-Size Autostoel

Zwart, 40 - 150 cm, 0-12 jaar
EAN code mp-00042222
   
   
 
mp-00042222
  EU maat 40 - 150 cm
40 - 150 cm
  Kleur zwart
Lorelli Rodeo Black 40-150 cm 360° i-Size Autostoel
Lorelli Rodeo Black 40-150 cm 360° i-Size Autostoel 40 - 150 cm

Verkocht en verstuurd door

(/5)

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartnerGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo