WinkelsKlantenservice
Kinzo Waterpas MEDISA16940/002

Over dit product

Productinformatie

Is het waterpas? Dan is het loodrecht. In de aluminium balk zit een buisje gevuld met vloeistof dat niet bevriest bij lage temperaturen, en een luchtbel: de libel genaamd. Deze methode meet zeer nauwkeurig. Omdat er drie van deze buisjes in de waterpas zijn bevestigd, meet je in drie verschillende richtingen. De set van Kinzo bestaat uit drie waterpassen in verschillende lengtes.

Specificaties Kinzo Waterpas Set

  • Afmetingen: 40, 60 en 100 CM
  • Graden: 0°, 45°, 90°
  • Materiaal: Aluminium

EAN code mp-00044585

Etiketinformatie

Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU: A.I.&E. B.V.
Adriaan Mulderweg 9-11, 5657 EM Eindhoven, NL
info@edco.nl

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Verkoop via partner

Kinzo Waterpas MEDISA16940/002

Grijs
EAN code mp-00044585
   
* aanbevolen verkoopprijs leverancier
   
 
mp-00044585
  Kleur grijs
Kinzo Waterpas MEDISA16940/002
Kinzo Waterpas MEDISA16940/002 grijs
* aanbevolen verkoopprijs leverancier

Verkocht en verstuurd door

(/5)

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartnerGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo