WinkelsKlantenservice
Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules

Over dit product

Productinformatie

Ontdek Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules, de beste oplossing voor hardnekkige voedselvlekken. Deze alles-in-één vaatwastabletten zorgen voor een moeiteloze schone vaat, zelfs op het korte programma.

en laten een lichte citroengeur achter.

De vijf gelkracht zorgen voor een schitterend schone vaat, superglans, een sneldrogende vaat, vettige filterreiniging en anti-dofheidstechnologie. Met drie keer meer vetbestrijdende middelen in vergelijking met Dreft All In One, verwijdert het hardnekkige voedselvlekken in slechts dertig minuten.

Dreft kan zowel gebruikt worden op een lang als kort programma, met een eerste reinigingsactie en de vaat hoeft niet voorgespoeld of opnieuw gewassen te worden. Net als Dreft vloeibaar afwasmiddel, maar dan in een handige tabletvorm.

Deze vaatwastabletten maken het gebruik van vaatwaszout of spoelmiddel overbodig. Ze zijn uitstekend geschikt voor drukke huishoudens en bieden een snelle, onberispelijke reiniging met een nachtelijk weekeffect. Ervaar het wonder en zeg hallo tegen schitterend schone resultaten met de Dreft 5 gelkracht.

Voordelen van de Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules:
• De nummer 1 van Dreft als het gaat om het verwijderen van hardnekkige voedselvlekken
• In 30 minuten stralend schoon: geniet van een vlekkeloze vaat, zelfs op je kortste programma
• 5 gelkracht zorgt voor een schitterend schone vaat, superglans, een sneldrogende vaat, vettige filterreiniging en anti-dofheidstechnologie voor een schitterende glans
• Verwijdert hardnekkig vet en voedselresten moeiteloos met 3 keer vetbestrijdende middelen in vergelijking met Dreft All In One
• Gaat effectief om met verschillende vaatwasbeurten en -programma's, zowel korte als langere programma's, en levert keer op keer uitstekende resultaten
• Geen extra vaatwaszout of spoelmiddel nodig, waardoor je vaatwasroutine eenvoudig en effectief is
• Levert dezelfde betrouwbare reinigingskracht als Dreft-afwasmiddel, in een krachtige tabletvorm

EAN code 6426250

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke naam

  • Wettelijke benaming

    Vaatwastabletten

Belangrijk

  • Verplichte algemene vermelding

    Gevaar. Veroorzaakt ernstig oogletsel. Buiten het bereik van kinderen houden. BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen. NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken. Een kleine hoeveelheid water drinken om te verdunnen. Bevat Amylase, Protease. Kan een allergische reactie veroorzaken.

  • Samenstelling

    Ingrediënten: Bevat Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate. 15-30% Niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, Zuurstofbleekmiddelen; 5-15% Fosfonaten; <5% Polycarboxylaten; Enzymen, Parfums, Pinene. Bevat Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    1 capsule = 1 afwasbeurt. Plaats/was geen voorwerpen van zilver in uw vaatwasser. Plaats een capsule in het daarvoor bestemde doseerbakje in uw vaatwasmachine en sluit het vakje. Alleen met droge handen gebruiken. Maak aan elkaar geplakte capsules niet open en scheid ze niet van elkaar. Hersluit de verpakking na gebruik. Voor het beste resultaat gebruikt u het doseerbakje in de deur van uw vaatwasmachine. Indien de capsule niet past legt u het dan bovenop het bestekbakje en selecteer een programma zonder voorwas. Uw vaatwasmachine wast uw vaat nog steeds optimaal schoon, ook als de lampjes voor spoelmiddel en zout branden. Voor België geldt zeer hard water (>37°fH), gebruik daarom voor een perfect resultaat extra zout. Stop uw antieke, hand beschilderde porselein en uw kristal niet in uw vaatwasmachine. Er hoeft geen zout toegevoegd te worden, tenzij sprake is van extreem hard water boven de 37°e (<=5% van de huishoudens). Uw vaatwasser werkt effectief met Dreft, zelfs zonder glansspoelmiddel of zout. Was delicate vaat met opdrukken op lagere temperaturen / met korte wasprogramma's. Laat zilver niet in contact komen met roestvrij staal.

Contactinformatie

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    P&G DCE BV-Belgium Distr. Div.

  • Communicatieadres

    Temselaan 100, B-1853 Strombeek-Bever, Belgium

  • Contact type

    Consumentenservice

  • Type communicatiekanaal

    Website

  • Communicatiekanaalgegevens

    www.info-pg.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules

90 stuks
EAN code 6426250
   
* aanbevolen verkoopprijs leverancier
 
6426250
Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules
Dreft Platinum Miracle All in One Vaatwascapsules
* aanbevolen verkoopprijs leverancier

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huisGratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo