Over dit product
Productinformatie
Met de Ding Aiden ben je verzekerd van een veilige en comfortabele reis. De Aiden autostoel is voorzien van isofix connectoren en kan hierdoor 360° draaien. Hierdoor kun jij je kleine gemakkelijk in- en uit de autostoel halen of zelf in stappen. Daarnaast is de autostoel geschikt voor langdurig gebruik, namelijk van 40 tot 150 cm, wat wil zeggen vanaf de geboorte tot ongeveer 12 jaar!
De Aiden voldoet aan de strenge i-Size (R129) regelgeving, waarbij kindjes langer achterwaarts vervoerd worden en de indeling is gebaseerd op de lengte van het kind, waardoor de autostoel beter is afgestemd op het lichaam van je kleine. Daarnaast is de autostoel voorzien van het Side Protection System dat nog beter beschermt bij een zijwaartse aanrijding.
40 - 105 cm: installeer de autostoel achterwaarts in de auto door middel van Isofix en top tether. Je kindje zit vast met het 5-punts veiligheidstuigje en zit comfortabel in het baby inlegkussentje. Dit kussentje is geschikt voor de allerkleinsten (40-87cm).
76 - 105 cm: Je mag je kindje vanaf deze groep voorwaarts vervoeren (minimaal 15 maanden). Je draait de autostoel gemakkelijk naar voren met de draaiknop. De autostoel is nogsteeds geinstalleerd met isofix en de top tether wordt strakker vast gezet, zorg dat je geen speling hierin hebt. Wanneer de top-tether is vastgehaakt, kan de autostoel niet worden gedraaid. Het verkleinkussen kun je in deze groep weghalen. De autostoel kan ik vier verschillende standen worden gezet.
100 - 150 cm: in deze groep mag je je kindje voorwaarts vervoeren, zonder 5-puntsveiligheidstuigje. Je kindje zet je namelijk vast met de 3-punts autogordel. Het is ook mogelijk om de Isofix connectoren in te klappen en enkel de autogordel te gebruiken om zowel je kindje als de autostoel vast te zetten. De hoofdsteun van de stoel is verstelbaar op maar liefst 9 posities, zodat je hem perfect kan aanpassen aan de lengte van jouw kind.
De Aiden autostoel is niet alleen ontworpen met oog op veiligheid, maar er is ook gedacht aan comfort. Het 5-punts veiligheidstuigje heeft zachte gordelkussens en het verkleinkussen biedt extra comfort. Dit ergonomische kussen biedt optimale ondersteuning voor de allerkleinsten, zowel aan de zijkanten als het kwetsbare ruggetje. De stoel is in 5 posities aanpasbaar zodat je kindje ook gerust een dutje kan doen in de stoel. De bekleding is afneembaar en wasbaar op 30°C in het geval van een ongelukje.
Eigenschappen:
• Ding Aiden i-Size Autostoel
• Kleur: zand
• Moderne, veilige en comfortabele autostoel
• Geschikt voor kindjes van 40 tot 150 cm
• Vanaf geboorte tot ongeveer 12 jaar
• Voldoet aan I-Size regelgeving (R129/03)
• Side Protection System
• Geïntegreerde base met Isofix
• Beschikt over top tether
• 360° draaibaar zitje
• Langer achterwaarts vervoeren mogelijk
• 5-punts veiligheidstuigje met zachte gordelkussens
• Extra ondersteunend verkleinkussen
• Hoofdsteun verstelbaar in 9 posities
• Stoel in 5 posities aanpasbaar (1 achterwaarts, 4 voorwaarts)
• Bekleding afneembaar en wasbaar op 30°C
Bij deze autostoel is de isofix-base inbegrepen en hoeft deze niet meer los aangeschaft te worden.
EAN code mp-00020139
EAN code:5420067903154
Etiketinformatie
Veiligheidswaarschuwing:
Contactgegevens:
Mama Loes
Parallelweg 16
5051 HG Goirle
Nederland
0031 13 2205959
info@mamaloesbabysjop.nl
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Bezorginformatie
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, is dezelfde werkdag verzonden, tenzij anders vermeld bij het product.
Retourneren
Bij MamaLoes heb je het recht om je bestelling binnen 14 dagen na ontvangst aan te melden voor retour. Na deze melding heb je nog 14 dagen om het product terug te sturen. Na ontvangst en controle van het geretourneerde artikel wordt het aankoopbedrag terugbetaald via dezelfde betaalmethode als waarmee de bestelling is geplaatst. De terugbetaling vindt plaats binnen 14 dagen na de retourmelding. Producten mogen beoordeeld worden zoals dat ook in een fysieke winkel mogelijk is. Wanneer een artikel verder is gebruikt dan nodig is om het te beoordelen, kan een waardevermindering worden toegepast. Artikelen dienen compleet, schoon en indien mogelijk in de originele verpakking retour gestuurd te worden. De volgende producten komen niet in aanmerking voor restitutie: producten die speciaal op maat zijn gemaakt; hygiëneproducten waarvan de verzegeling is verbroken; artikelen met een beperkte houdbaarheid. Is een product beschadigd geleverd, defect of onjuist ontvangen? Neem dan zo snel mogelijk contact op met de klantenservice van MamaLoes. In dat geval zorgen wij voor een passende oplossing, zoals vervanging, reparatie of terugbetaling.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door