WinkelsKlantenservice
Cybex Solution G2 I-Fix Plus Autostoel

Over dit product

Autostoel Cybex Solution G2 i-Fix

De Cybex Solution G2 i-Fix is geschikt voor kinderen van 100 tot 150 cm (groep 2-3). Je kind wordt vastgezet met de autogordel die over de groene zones van de stoel loopt. De rugleuning is met één hand verstelbaar naar een comfortabele ligpositie. De hoofdsteun heeft drie kantelposities, zodat het hoofdje tijdens het slapen niet naar voren valt.

De stoel wordt met Isofix-haken in de auto bevestigd voor een stabiele installatie. Visuele indicatoren tonen of de bevestiging correct is. De verstelbare rugleuning sluit goed aan op het zitvlak van de auto. Gaasinzetten zorgen voor luchtcirculatie en comfort. De zachte bekleding is wasbaar op 30°.

Eigenschappen

  • Geschikt voor kinderen van 100 tot 150 cm
  • Isofix-bevestiging met visuele indicatoren
  • Opvouwbaar
  • Linear Side-Impact Protection (LSP) systeem
  • Flexibele zijvleugels
  • Hoofd- en schouderbeschermers met één hand verstelbaar
  • Optimale luchtcirculatie
  • Kantelbare rugleuning die aansluit op het zitvlak van de auto
  • Hoofdsteun kantelbaar in 3 posities
  • Bekleding wasbaar op 30°
  • Voldoet aan de strenge UN R129/04 veiligheidsnorm

EAN code mp-00041852

EAN code:4063846470341

Verantwoordelijke: CYBEX Retail GmbH
Adres: Riedingerstraße 18, 95448 Bayreuth, Germany
Telefoon: +31202414875
E-mail: service.nl@cybex-online.com

Bezorginformatie

Verzendtijd: 2-3 dagen Levertijd: 2-7 dagen Verzendmethode: Aangetekende levering Verzendkosten: Gratis verzending op alle bestellingen

Retourneren

Klanten die een product willen retourneren, dienen de verkoper hiervan op de hoogte te stellen. Retourzendingen moeten worden verzonden naar het door de verkoper opgegeven postadres en kunnen in geen geval in een fysieke winkel worden afgeleverd. De terugbetalingsprocedure start na ontvangst van het product of na overlegging van het verzendbewijs aan de verkoper. Indien de klant een artikel heeft gekocht ter vervanging van een oud artikel en het oude artikel wil retourneren, dient hij/zij de verkoper hiervan per bericht op de hoogte te stellen, met vermelding van de afmetingen en het gewicht van het te retourneren artikel. Zonder deze melding kan het oude artikel niet worden geretourneerd.

Bekijk ook

Verkoop via partner

Cybex Solution G2 I-Fix Plus Autostoel

Beige, 100-150 cm, 4-12 jaar
EAN code mp-00041852
   
* aanbevolen verkoopprijs leverancier
   
 
mp-00041852
  EU maat 100-150 cm
100-150 cm
  Kleur beige
Cybex Solution G2 I-Fix Plus Autostoel
Cybex Solution G2 I-Fix Plus Autostoel 100-150 cm
* aanbevolen verkoopprijs leverancier

Verkocht en verstuurd door

Binnen 1 werkdag verstuurdGratis thuisbezorgdGratis retourneren via verkooppartner.Gratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo