Over dit product
Productinformatie
Silver Mountain Water is geïnspireerd op de Zwitserse Alpen en combineert bergamot, mandarijn en neroli met een hart van groene thee en zwarte bes, afgerond met sandelhout en musk. Deze eau de parfum van Creed werd in 1995 geïntroduceerd. Verkrijgbaar in een verpakking van 100 ml.
EAN code mp-00070008
EAN code:3508441001053
Etiketinformatie
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRAL, COUMARIN, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT
- Contactgegevens EU Verantwoordelijke Marktdeelnemer:
EcoMundo, Avenue Champs Elysees 34, 75008 Parijs, FR, info@ecomundo.com
Bezorginformatie
Verzendtijd: 2-3 dagen Levertijd: 2-7 dagen Verzendmethode: Aangetekende levering Verzendkosten: Gratis verzending op alle bestellingen
Retourneren
Klanten die een product willen retourneren, dienen de verkoper hiervan op de hoogte te stellen. Retourzendingen moeten worden verzonden naar het door de verkoper opgegeven postadres en kunnen in geen geval in een fysieke winkel worden afgeleverd. De terugbetalingsprocedure start na ontvangst van het product of na overlegging van het verzendbewijs aan de verkoper. Indien de klant een artikel heeft gekocht ter vervanging van een oud artikel en het oude artikel wil retourneren, dient hij/zij de verkoper hiervan per bericht op de hoogte te stellen, met vermelding van de afmetingen en het gewicht van het te retourneren artikel. Zonder deze melding kan het oude artikel niet worden geretourneerd.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door