WinkelsKlantenservice
Ariel Original 3-in-1 Pods

Over dit product

Productinformatie

Ariel Original 3-in-1 Pods bieden uitstekende vlekverwijdering in één wasbeurt.

De wasmiddelcapsules zijn ontworpen om briljant te werken, zelfs in koudere cycli. Ze lossen snel op, zelfs in koud water, en bieden onberispelijke resultaten en een frisse, langdurige geur.

Koude wasprogramma's helpen ook om je stoffen langer te beschermen (vergeleken met warmwatercycli).

Hoe gebruik je de Ariel Original 3-in-1 Pods?
Voor het beste resultaat leg je de pod(s) eerst eerst achterin de lege trommel en doe je je kleding er bovenop.

Ariel 3-in-1 pods worden in Frankrijk gemaakt. Bewaar de wasmiddelcapsules altijd buiten het bereik van kinderen.

EAN code 6098762

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke naam

  • Wettelijke benaming

    Wasmiddel

Belangrijk

  • Verplichte algemene vermelding

    Gevaar. Veroorzaakt ernstig oogletsel. Veroorzaakt huidirritatie. Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Buiten het bereik van kinderen houden. BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. BIJ CONTACT MET DE HUID: Met veel water wassen. NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken. Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen. Inhoud/verpakking afvoeren volgens de plaatselijke regelgeving. Bevat MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Bevat Citronellol, Tetrahydrolinalool, Isoeugenol, Delta-Damascone, Methylundecanal. Kan een allergische reactie veroorzaken.

  • Samenstelling

    Ingrediënten: >30% Anionogene oppervlakteactieve stoffen; 5-15% Niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen; <5% Fosfonaten, Zeep; Enzymen, Optische bleekmiddelen, Parfums, Alpha-isomethyl ionone, Camphor, Citronellol, Citrus aurantium peel oil, Coumarin, Eugenol, Limonene, Pogostemon cablin oil, Rose ketones, Terpineol, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes.

Gebruikersaanwijzing

  • Bereidingsinstructies 2

    HOE GEBRUIK JE ARIEL PODS : EERST DE POD, KLEDING BOVENOP. In een koele en droge plaats bewaren.

Contactinformatie

  • Marktverantwoordelijke in de EU

    P&G DCE BV-Belgium Distr. Div.

  • Communicatieadres

    Temselaan 100, B-1853 Strombeek-Bever, Belgium

  • Contact type

    Consumentenservice

  • Type communicatiekanaal

    Website

  • Communicatiekanaalgegevens

    www.info-pg.com

Nature Impact Score

Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.

Meer informatie
Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen

Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren

Bekijk ook

Ariel Original 3-in-1 Pods

30 stuks
EAN code 6098762
   
* aanbevolen verkoopprijs leverancier
 
6098762
Ariel Original 3-in-1 Pods
Ariel Original 3-in-1 Pods
* aanbevolen verkoopprijs leverancier

Kruidvat is altijd voordelig

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huisGratis ophalen in de winkelGratis thuisbezorgd vanaf 50.00Gratis retournerenGratis punten met je Kruidvat kaartiDEAL | Wero logo