Over dit product
Productinformatie
Ervaar de verfrissende en betoverende geur van Acqua Di Parma Bergamotto Di Calabria Edt Spray. Deze herengeur opent met sprankelende toptonen van Calabrische bergamot en citroen, gevolgd door warme akkoorden van cederhout en rode gember. De sensuele basis van vetiver, benzoin en musk maakt deze geur onweerstaanbaar. Met zijn tijdloze design en inhoud van 150ml is dit een must-have voor elke man.
INGREDIENTEN:
Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Citral, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Alpha-Isomethyl lonone, BHT, Citronellol, Geraniol, 04960/M
UN-Code:
EAN code mp-00004430
EAN code:8028713570100
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Bezorginformatie
Op werkdagen voor 20:00 besteld via Best Beauty Lux is dezelfde dag nog verstuurd, ook levering op zaterdag!
Retourneren
Best Beauty Lux hanteert een retourbeleid van 30 dagen na aankoop waarin de goederen geannuleerd kunnen worden zonder opgaaf van reden, mits nog verzegeld in de originele verpakking inclusief plastic waarbij van toepassing! LET OP: Zodra de verzegeling is verbroken is retourneren beperkt mogelijk. Goederen die al in gebruik zijn genomen accepteren wij niet retour tenzij er sprake is van een defect dat al aantoonbaar bij ontvangst aanwezig was. Via contact met onze klantenservice kun je aanspraak maken op je gratis retourlabel mits het product aan de voorwaarden voldoet.
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door