Over dit product
Productinformatie
Ervaar de ultieme zorg voor je zeer gevoelige huid met Kruidvat Sensitive Micellair Water. De milde formule op basis van micellen verwijdert effectief make-up en onzuiverheden in één stap, zonder je huid te irriteren.
Dit micellaire water is speciaal ontwikkeld zonder parfum, alcohol of kleurstoffen, waardoor het perfect is voor de meest delicate huidtypes. Verrijkt met kalmerende druivenpitolie, helpt het je huid te verzachten en te verzorgen. Na gebruik voelt je huid schoon, zacht en verzorgd aan, zonder restjes achter te laten.
Voordelen van het Kruidvat Sensitive Micellair Water:
• Speciaal voor de gevoelige huid: vrij van parfum, alcohol en kleurstoffen.
• Milde reiniging: verwijdert make-up en onzuiverheden zonder irritatie.
• Kalmerende werking: verrijkt met druivenpitolie voor een zachte en verzorgde huid.
• Geen restjes: laat geen restjes achter, voor een fris gevoel.
Hoe gebruik je het Kruidvat Sensitive Micellair Water?
Breng een ruime hoeveelheid micellair water aan op een wattenschijfje. Veeg zachtjes over je gezicht met gesloten ogen. Vermijd direct contact met je ogen. Afspoelen is niet nodig.
EAN code 4472476
Etiketinformatie
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Belangrijk
Gebruikersbeperkingen
Voorkom contact met de ogen.
Samenstelling
INGREDIENTS: AQUA, GLYCERIN, HEXYLENE GLYCOL, POLOXAMER 184, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, ALLANTOIN, VITIS VINIFERA SEED OIL, PANTOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, BUTYLATED HYDROXYTOLUENE (BHT).
Houdbaarheid Na Opening
12 maanden
Functionele Naam
Micellair Water
Variant
Sensitive
Volledige Omschrijving
Kruidvat Micellar Water Sensitive 100ml
Inhoud (Netto)
100 ml
Gebruikersaanwijzing
Bereidingsinstructies 2
Breng een ruime hoeveelheid aan op een wattenschijfje en reinig hiermee je huid, met de ogen gesloten. Afspoelen is niet nodig.
Alcohol percentage
Alcoholpercentage
0 %
Contactinformatie
Marktverantwoordelijke in de EU
Kruidvat NL
Communicatieadres
Nijborg 17, 3927 DA Renswoude
Contact type
Consumentenservice
Type communicatiekanaal
Website
Communicatiekanaalgegevens
kruidvat.nl
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook









