Over dit product
Productinformatie
De Dermasyis Dual-Phase Make-up Remover bevat vitamine E, panthenol en aloë vera. Kalmeert, verzorgt en hydrateert de tere huid rond de ogen.
Actieve ingrediënten:
Panthenol - Panthenol, of provitamine B5, werkt ontstekingsremmend en antibacterieel en versnelt de regeneratie van de opperhuid. Het is een ingrediënt met een helende, verzachtende en hydraterende werking.
Passiflora Edulis fruitextract - Passiflora-extract heeft verzachtende, verzorgende en hydraterende effecten. Het is een uitstekende antioxidant, stimuleert celregeneratie en reguleert TEWL (Transepidermaal Waterverlies).
Citrus Aurantifolia Vruchtextract - Limoenextract verstevigt de huid, verwijdert roodheid en ontstekingen, verbetert de microcirculatie in het bloed en reinigt de huid. Het maakt de huid stralender, gezonder en soepeler.
Aloë Barbadensis bladextract - Aloë extract is een krachtige antioxidant, rijk aan vitamine A, C en E, mineralen zoals chroom, magnesium, kalium, calcium, en enzymen en polysacchariden die de collageenproductie versnellen. Aloë vera heeft een antibacteriële, schimmelwerende, ontstekingsremmende en verzachtende werking. Het heeft hydraterende en reinigende eigenschappen.
Gehydrolyseerde haver - Gehydrolyseerde haverproteïnen helpen water vast te houden in de opperhuid, waardoor de huid gehydrateerd en glad wordt. Het bètaglucaan dat ze bevatten stimuleert weefselvernieuwing en verhoogt de collageenproductie.
Gebruiksaanwijzing:
Voor gebruik schudden. Bevochtig een wattenschijfje met de vloeistof en verwijder voorzichtig oog- en lipmake-up.
Inhoud:
200ml.
EAN code mp-00035857
Etiketinformatie
Verantwoordelijke marktdeelnemer:
Active Shop
Graniczna 8B, bud. DC 2A 54-610 Wrocław
biuro@syis.pl
Veiligheids- en/of gebruikersinformatie:
Niet inslikken. Zoek onmiddellijk medische hulp indien ingeslikt. Verwijderen in overeenstemming met plaatselijke afvalvoorschriften. Vermijd contact met de ogen. Product voor uitwendig gebruik.
Ingrediënten:
Panthenol, Passiflora Edulis fruitextract, Citrus Aurantifolia Vruchtextract, Aloë Barbadensis bladextract, Gehydrolyseerde haver.
Nature Impact Score
Dit product heeft (nog) geen Nature Impact Score.
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.
Lees meer informatie over bezorgen
Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen
Gratis retourneren
Lees meer informatie over retourneren
Bekijk ook
Verkocht en verstuurd door
(/5)







