Kruidvat opent grotere vernieuwde winkel aan de Venestraat in Den Haag

Opening Den Haag.jpg
  • jpg

Kruidvat opent vandaag de deuren van een compleet vernieuwde winkel aan de Venestraat 4, tegenover de bekende horecagelegenheid Het Gouden Hooft. De winkel is verhuisd vanaf de nabijgelegen Vlamingstraat en heeft met deze stap een flinke upgrade gekregen: meer winkelruimte, een groter assortiment en een vernieuwde inrichting.

Tijdens de verbouwing zijn twee panden samengevoegd tot één ruime en vernieuwde winkel. Met meer winkelmeters is er nu plaats voor een breder assortiment, nieuwe make-up merken en maar liefst vijf zelfscankassa’s, waardoor winkelen nog sneller en eenvoudiger wordt.

Vertrouwd team, nieuwe collega’s gezocht

Het vaste team van de Vlamingstraat is uiteraard mee verhuisd naar de nieuwe locatie. Door de forse uitbreiding is Kruidvat nog op zoek naar nieuwe collega’s om het team te versterken. Districtsmanager Richard van der Heijden licht toe: “We zijn ontzettend trots op deze prachtige nieuwe winkel. Met meer ruimte en een groter assortiment kunnen we onze klanten nog beter bedienen. Ons vertrouwde team staat klaar, maar vanwege de uitbreiding zoeken we extra collega’s die mee willen bouwen aan dit succes. Het is een mooie kans om in een levendige omgeving aan de slag te gaan.”

Groot, overzichtelijk en vol service

De nieuwe winkel is overzichtelijk ingericht met brede gangpaden, heldere ledverlichting en een uitgebreide selectie in de categorieën gezondheid, verzorging, beauty, baby, voeding en huishoudelijke artikelen. De combinatie van een groter aanbod en de vertrouwde service van Kruidvat maakt deze winkel een echte aanwinst voor het centrum van Den Haag.

Ontvang het laatste Kruidvat Nederland nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL