Kruidvat app
Kruidvat Retail BV
Ga nu naar de App Store
en download onze App.
Bekijk
Kruidvat app
Kruidvat Retail BV
Ga nu naar de Play Store
en download onze App.
Bekijk
product

Museum BroekerVeiling Ticket Kind

Kinderen 4 t/m 12 jaar
adviesprijs
9
.
25
7
.
49

Kinderen 4 t/m 12 jaar

adviesprijs
9
.
25
7
.
49
Op voorraad.

Gemakkelijk online bestellen

Ontvang je ticket in je mail inbox

Altijd goedkoper bij Kruidvat

Spaar automatisch punten met Jouw Extra Voordeelkaart!

Product informatie

Product informatie

Sinds 1973 is de doorvaarveiling een prachtig museum waar je ervaart hoe het er hier vroeger aan toe ging. Geniet van verrassende exposities en ga mee terug in de tijd met tuinder Arie.

Vaar door wat er nu nog over is van het Rijk der Duizend eilanden en hoor meer over hoe dit unieke gebied is ontstaan. Natuurlijk is er ook gelegenheid om zelf te handelen bij de demonstratieveiling tijdens dit unieke dagje uit.

Kom naar de eerste en laatste groentedoorvaarveiling ter wereld, diep in de Noord-Hollandse polder en ontdek het interessante verhaal over een gebied dat ooit uit meer dan 15.000 eilandjes bestond. Het hart van dit gebied werd gevormd door de eerste doorvaarveiling ter wereld: de BroekerVeiling.

Adres en openingstijden
Museum BroekerVeiling
Museumweg 2
1721 BW Broek op Langedijk
0226 - 31 38 07

Kijk voor de actuele openingstijden op broekerveiling.nl

EAN code: 8719179486851

Lees meer

Lees minder

Hoe gaat het bestellen van een ticket in zijn werk?

Plaats één of meerdere tickets in je winkelmand. Reken je bestelling af. Je ontvangt dan binnen 3 uur een order bevestiging in je mail. Daarna ontvang je nog een aparte mail met daarin de code(s) voor je ticket. Met deze codes kun je je gekochte actie verzilveren.

Lees meer

Lees minder