Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Ter bestrijding van bacteriën
Gebruik biociden veilig. Lees vóór het gebruik eerst het etiket en de productinformatie.
6ml voor beide handen samen (4keer pompen)
Veroorzaakt ernstige oogirritatie. Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden. In goed gesloten verpakking bewaren. Bij Contact met de ogen: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten: contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen. Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.
Bevat: werkzame stof: Ethanol, gehalte 630 g/kg. Aard van het preparaat andere vloeistoffen voor directe toepassing.
BIOCIDE_REGULATION
Het middel alleen gebruiken wanneer handdesinfectie noodzakelijk is, niet voor handreiniging. Het middel is een gebruiksklare vloeistof die onverdund moet worden gebruikt. Alleen gebruiken op zichtbare schone handen. 6ml Kruidvat Handgel Desinfect Ongeparfumeerd op de hand aanbrengen en gedurende 30 seconden grondig inwrijven en alle huidplooien goed raken. Zorg dat de handen gedurende de gehele inwerktijd vochtig blijven. Daarna de handen goed laten drogen.
Minimale inwerktijd: 30 seconden. Dosering: 6ml voor beide handen samen (4keer pompen).
Buiten bereik van kinderen houden.
Green Dot
Kruidvat Renswoude NL
Nijborg 17, 3927 DA Renswoude
Consumentenservice
Website