1
.
69
150ml - Normale en gecombineerde huid
250ml - Normale en gecombineerde huid
250ml - Normale en gecombineerde huid
Verwijder op een milde en effectieve wijze je make-up en onzuiverheden met Kruidvat Cleansing Reinigingsmelk voor de Normale en Gemengde Huid.
Kruidvat Cleansing Reinigingsmelk voor de Normale en Gemengde Huid is ontwikkeld voor vrouwen met een normale of gemengde huid. De reinigingsmelk bevat aloë vera en vitamine E die je huid zachter maken en de vochtbalans op peil houden. Je huid voelt gekalmeerd en heerlijk zacht aan.
Hoe gebruik je Kruidvat Cleansing Reinigingsmelk voor de Normale en Gemengde Huid?
Breng de reinigingsmelk licht masserend aan op je gezicht en hals. Verwijder de reinigingsmelk hierna met een vochtig wattenschijfje of met een tissue.
Kruidvat Cleansing Reinigingsmelk voor de Normale en Gemengde Huid is dermatologisch goedgekeurd.
EAN code:8719179606082,8719179268440
Houdbaarheid Na Opening
365
Functionele Naam
Reinigingsmelk
Variant
normal & gemengde huid
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
INGREDIENTS: AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, SORBITOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CETEARYL ALCOHOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, MYRISTYL MYRISTATE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL,
BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID.
2x per dag
Gebruiksaanwijzing: Elke avond licht masserend
aanbrengen op de huid van gezicht en hals.
Verwijder vervolgens met een vochtig wattenschij
e of een vochtige tissue.
Kruidvat Renswoude NL
Nijborg 17, 3927 DA Renswoude
www.kruidvat.nl
Website