Dettol Med Benzalkoniumchloride 2mg/g Huidspray voor Wondontsmetting
100ml
Gratis je bestelling afhalen in meer dan 850 winkels, altijd een winkel in de buurt
Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, altijd een winkel in de buurt. Meer informatie
Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis
Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten
Met jouw extra voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie
Product Informatie
Product Informatie
Dettol Med Benzalkoniumchloride 2mg/g Huidspray voor Wondontsmetting reinigt en desinfecteert kleine wonden. De wondspray is snel en eenvoudig in gebruik.
De wondspray mag niet meer dan één keer per 24 uur worden gebruikt. Lees altijd voor gebruik de bijsluiter.
De voordelen van Dettol Med Benzalkoniumchloride 2mg/g Huidspray voor Wondontsmetting:
• Reinigt en desinfecteert kleine wonden
• Snel en eenvoudig in gebruik
• Vlekt niet op kleding en prikt niet
Dosering:
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 6 jaar: spuit een volledige dosis (één tot twee sprays) eenmaal op elke wond en laat vijf minuten inwerken. Gebruik zo nodig een schoon doekje of gaasje om het teveel aan vocht af te vegen.
Voor kinderen van 1 tot 6 jaar: vraag voor gebruik advies aan een apotheker of een andere beroepsbeoefenaar in de gezondheidszorg als je je ergens zorgen over maakt. Spuit eenmaal (één spray) op elke wond (mag op maximaal vier wonden per keer worden aangebracht) en laat vijf minuten inwerken. Gebruik zo nodig een schoon doekje of gaasje om het teveel aan vocht af te vegen.
RVG-UAD 102385
Toepassingsvorm
spray
EAN code:8710552306520
Lees meer
Lees minder
Medische Informatie
Medische Informatie
Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Te gebruiken bij
Desinfectie en reiniging van kleine verse wonden.
Dosering
1-2 sprays per wond, afhankelijk leeftijd
Maximale dosering
1x doses op maximaal 4 wonden
Leeftijd
vanaf 1 jaar
Gebruiksadvies
spuit éénmaal van 4-15 cm afstand op elke wond,5 minuten laten inwerken, teveel vocht kan weggeveegd met schoon doekje of gaasje
Contra-indicatie
Allergie voor benzalkoniumchloride of een van de andere stoffen in dit geneesmiddel. Bij zuigelingen jonger dan 12 maanden niet voor langdurig gebruik of gebruik meer dan éénmaal per 24 uur.
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding
Nee
Niet te gebruiken bij
Vermijd contact met ogen, mond, oren en/of geslachtsorganen. Niet op grote wonden. Niet langer dan 3-5 dagen gebruiken.
Risicowaarschuwing
Actief bestanddeel
benzalkoniumchloride
Raadpleeg uw huisarts bij
Bij wonden met veel zand of vuil erin of bij een ontstoken wond die rood is, klopt en/of waar pus uitkomt. Bij wonden die verslechteren of na één week nog niet is verbeterd of genezen. Als een open wond na 2 dagen nog pijnlijk is.Bij brandwonden: groter dan ½ hand van persoon die zich heeft verbrand in het gezicht, op handen of voeten bij een baby of kleuter.
Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.
Wil je persoonlijk advies?
Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 000. Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 17:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.
Lees meer
Lees minder
Welkom op kruidvat.nl
Op kruidvat.nl kun je enkel bestellen binnen Nederland