background image
Smart Banner Icon
Kruidvat app
Kruidvat Retail BV
Ga nu naar de Play Store
en download onze App.
Bekijk
Smart Banner Icon
Kruidvat app
Kruidvat Retail BV
Ga nu naar de App Store
en download onze App.
Bekijk
Beauty Verzorging Baby & Kind Gezond & Intiem Foto Huis & Schoonmaak Fashion Steeds Verrassend Elektronica & Media Speelgoed Kruidvat merk Tickets Gratis verzenden Actie Inspiratie Klantenservice Winkels
Bekijk winkelmand
Advil Reliva 200mg Liquid Caps 20 stuks 45277 45277 Advil /medias/prd-front-45277-1-600x600?context=bWFzdGVyfHByZC1pbWFnZXN8NjgyMDd8aW1hZ2UvanBlZ3xoZjgvaGY4LzE1NjQyNjA2ODI5NTk4L3ByZC1mcm9udC00NTI3Ny0xXzYwMHg2MDB8NDRmMjYzZmUwZDE0ODk0N2U4MGMyMDEzYjEzNGIwNjFmZTQxNGE1MTVjMzNkMTdhZDcyM2RjYjUzYmMxMDE2YQ 6.99 EUR Kruidvat http://schema.org/InStock

Advil Reliva 200mg Liquid Caps

20 stuks

6
.
99

Gratis je bestelling afhalen in de winkel, altijd een winkel in de buurt

Gratis retourneren in alle Kruidvat winkels, uitgezonderd online only producten. Meer informatie.

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of gratis verzending op diverse actieproducten

Met jouw voordeelkaart spaar je punten voor gratis producten én extra korting. Meer informatie

Product  Informatie 

Product Informatie

Advil Reliva 200mg Liquid Caps werken sneller dan normale paracetamol. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag, terwijl de werkzame stoffen in de Liquid Cap sneller vrijkomen en daardoor sneller worden opgenomen.

Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.

RVG-UAD 25572

Toepassingsvorm
capsule

EAN code:8712769010160,8712769007726

Leeftijdsindicatie vanaf
12

Functionele Naam
Pijnstillende middelen

Te Gebruiken Tijdens Borstvoeding
Mogelijk

Te Gebruiken Tijdens Zwangerschap
Mogelijk

Product omschrijving
Advil Liquid-Caps 200 mg Ibuprofen 20 Stuks Doos

Inhoud (Netto)
20 stuks

Registratie Nummer
25572

Afleverstatus
RVG UAD

Etiket  Informatie 

Etiket Informatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Algemene informatie

Gezondheidsclaim

Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep

Wettelijke naam

Wettelijke benaming

Liquid-caps 200 mg ibuprofen

Ingredienten

Ingredientendeclaratie

Ingrediënten: De capsule bevat sorbitol (E 420) en soja lecithine

Belangrijk

Verplichte algemene vermelding

Lees voor het gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen bewaren

Doseringrestrictie

Gebruik de laagst effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten. Voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten 12-18 jaar: Zo nodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen 2 doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen 2 doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200mg) per 24 uur. De capsules moeten met water worden ingenomen. Volwassenen dienen dit middel niet langer dan 10 dagen te gebruiken. Kinderen en adolescenten (12-18 jaar) dienen dit product niet langer dan 3 dagen te gebruiken. Neem contact op met uw arts wanneer uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik. Oraal gebruik

Gebruikersbeperkingen

Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart- of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

Samenstelling

Samenstelling: De capsule bevat sorbitol (E 420) en SOJA lecithine.

Toedieningsvorm

Capsule

Gebruikersaanwijzing

Bereidingsinstructies 2

Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep. Dosering en wijze van gebruik: Gebruik de laagst effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten. Oraal gebruik.

Gebruikers- en bewaarinstructies voor consumenten

Bewaren beneden 25°C

Alcohol percentage

Alcoholpercentage

0 %

Contactinformatie

Contactnaam

Pfizer B.V.

Communicatieadres

Rivium Westlaan 142

2909 LD Capelle aan den Ijssel

Contact type

Licentiehouder

Bestel  Bezorginformatie 

Bestel & Bezorginformatie


Gratis je bestelling thuis laten bezorgen
Vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de artikelen gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je tot 3,99 verzendkosten.Gratis je bestelling ophalen in de winkel
Haal je bestelling gratis op in een van de 850 Kruidvat winkels. Er zit altijd een winkel bij jou in de buurt. Tijdens het bestelproces kun je een winkel selecteren als afhaalpunt. Je ziet dan meteen de eerstvolgende afhaaldatum staan.
Lees meer over bestelling gratis afhalen

Gratis retourneren in een Kruidvat winkel
Niet helemaal tevreden over een artikel? Je kunt tot 14 dagen na ontvangst, de bestelling terugbrengen in één van onze winkels op vertoon van de orderbevestiging. Ben je niet in staat om één van onze winkels te bezoeken om je producten terug te brengen? Stuur ze dan per post aan ons retour. 
​​​​​​​
Lees meer informatie over retourneren

Medische  Informatie 

Medische Informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Te gebruiken bij

Lichte tot matige (reumatische)pijn, spierpijn,menstruatiepijn en migraine.

Dosering
1-2 tabletten per keer

Maximale dosering
6 tabletten

Leeftijd
vanaf 12 jaar

Gebruiksadvies
6-8 uur tussenpozen aanhouden innemen met water, niet kauwen

Contra-indicatie
Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Gebruik tijdens zwangerschap
Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik tijdens borstvoeding
Overleg arts

Niet te gebruiken bij

Intolerantie bepaalde suikers en noten of soja allergie. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Voor 12-18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken. Ouder dan 18 jaar niet langer dan 10 dagen gebruiken.

Risicowaarschuwing
Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Actief bestanddeel

Elke capsule bevat 200 mg Ibuprofen.

Raadpleeg uw huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Download de bijsluiter

Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 000 (tegen lokaal tarief) Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag en feestdagen van 9.00 tot 18.00. Livechat is van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 19.30 beschikbaar. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.