Veelgestelde vragen
Lees hieronder de antwoorden op de veelgestelde vragen.
Lees hieronder de antwoorden op de veelgestelde vragen.
Wij beschikken niet over een totaaloverzicht waarmee wij de actuele voorraadstand van al onze filialen kunnen bekijken. Het is voor ons dan ook niet mogelijk om te bekijken waar in Nederland het door jou gewenste artikel eventueel nog wel verkrijgbaar is. Wij kunnen je alleen adviseren diverse filialen bij je in de buurt te bezoeken. Wil je een filiaal opzoeken? Klik hier
Ruilen of retourneren van producten kan alleen op vertoon van de kassabon.
Uiteraard kunnen onze Eigen Merk drogisterijartikelen altijd worden geruild of geretourneerd, dus ook zonder kassabon.
Voor elektrische apparaten geldt een aparte garantieregeling. Klik hier
Ruilen of retourneren van producten kan alleen op vertoon van de kassabon.
Uiteraard kunnen onze Eigen Merk drogisterijartikelen altijd worden geruild of geretourneerd, dus ook zonder kassabon.
Voor elektrische apparaten geldt een aparte garantieregeling. Klik hier
Wil je meer weten over de Kruidvat garantieregeling? Klik hier
Kruidvat ontvangt vrijwel dagelijks verzoeken voor donaties en begrijpt dat veel instanties afhankelijk zijn van deze giften. Wij hebben er echter bewust voor gekozen om niet meerdere doelen incidenteel, maar een aantal organisaties structureel te steunen. Kruidvat gaat daarom niet in op individuele verzoeken.
Voor inhoudelijke vragen over een A-merkproduct kun je contact opnemen met de merkleverancier. De contactgegevens kun je vinden op de bij het product geleverde papieren of op de website van de desbetreffende leverancier.
Voor vragen over overige elektrische producten kun je het mailformulier invullen of contact opnemen met de Klantenservice Elektronica via telefoonnummer 0900-5835350 (€ 0,10 p/m).
Wil je het volgende bij de hand houden/vermelden:
- merk
- type
- aankoopprijs
- aankoopdatum
Hieronder vind je een overzicht van servicenummers van diverse merken camera’s:
Samsung 0172 230270
Canon 0900 2022915
Kodak 0800 0250117
Olympus 071 5821888
Sony 020 6581911
Hieronder vind je een overzicht van servicenummers van diverse merken computer(accessoires):
Compaq 0900 2020165
Epson 0900 5050808
HP 0900 2020165
Lexmark 020 3469498
Medion 0900 6336330
Hieronder vind je een overzicht van onze diverse servicenummers:
Kruidvat maandlenzen 0900 3374565 (€ 0,10 p/m)
Kruidvat daglenzen 0900 1251251 (€ 0,10 p/m)
Kruidvat lenzenvloeistof 0900 1251251 (€ 0,10 p/m)
Je kunt onze aanbiedingen ook online bekijken klik hier
Je hebt geen e-mail adres en/of wachtwoord ingevuld.Voer alsnog je e-mail adres en wachtwoord in in het blok INLOG GEGEVENS rechtsboven en klik op LOG IN. Heb je geen inloggegevens, registreer je dan.
Wachtwoord vergeten Hulp nodig?


